Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ez melyik anime?

Mirino kérdése:

Ez melyik anime?

Figyelt kérdés
Csak egy pici részre emlékszem belőle,még az is megeshet hogy nem is láttam csak egy kis részletet.Na szóval volt 4szereplő az egyik főszereplő lány a másik fiú volt.A 2mellékszereplő a lánynak a barátai voltak.Talán ez a vége de volt benne egy olyan hogy volt egy szakadék egy vidámparkba és a fiú beleesett (ez ilyen miszikus anime) a lány pedig utánaugrott.A 2mellékszereplő is beakart ugrani de csak hogy megmentsék a lányt.Na a tétovázás miatt ez sokáig tartott és mire elhatározták magukat addigra a 2főszereplőnk visszajött lebegve...Hát igen nem tudok belőle túl sokat de aki ebből rátudott jönni kérem segítsen és írja meg a nevét.😊Köszönöm..

2015. febr. 23. 07:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mit szívtak az alkotók, de én is kérek belőle!XD


Vidámpark, oké. Volt valami mecha, szuper robot, szuper ruha a főhősökön? Jetpack vagy csak úgy gondolt egyet és varázslattal repült?


Hogy néztek ki a főhősök? Ruha, hajszín, hajhossz? bazi nagy szemek, vékony, vágott szemek?


Hogy lett a szakadék nem tudod? földrengés, szuper fegyver? mari néni kondizni ment?

2015. febr. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát izé...mondom h talán nem is láttam.Talán a csajnak szőke haja volt.A fiúnak pedig vörös.A fiú mellékszereplőnek asszem volt egy szemüvege és ahogy általában a szemüvegesek ő is gizda és félénk volt.A főszereplők varázslattal lebegtek.Azt hiszem hogy a szakadék egy másik világba vezetett.Csaj mentette meg a fiút azzal h azt mondta neki h szereti és megcsókolta,aztán jutottak vissza.A vidámpark kihalt lett amint a szakadék megjelent.Szóval nem nagyon rémlik semmi,ez is a legvége volt.
2015. febr. 23. 15:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Deadman Wonderland talán
2015. febr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lauccy válasza:
100%
Munto
2015. febr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos nem a Deadman Wonderland...
2015. febr. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szerintem sem a Deadman Wonderland lesz az mivel hogy annak láttam az AMV-jét és tervezettek közé raktam.Biztos vagyok benne hogy amint leírtam az nem ebbe lesz.


Igen igen ez lesz az.Munto.Bár kicsit máshogyan írtam le a szereplők jellemzését.Köszönöm szépen végre tudom mi ez.Most azonnal megyek és végig is nézem.Nagy segítség voltál Lauccy :)

2015. febr. 28. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!