Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Megnéztem a mirai nikkit és...

Davidkalol kérdése:

Megnéztem a mirai nikkit és most valami lazább de izgalmas animét keresek van ajánlatotok? Ha lehet valami szinkronost é rövidebbet,

Figyelt kérdés
olyant keresek hogy amikor nézem nem fut tele a szemem könnyel mert amikor néztem a mirai nikkit akkor egyfolytába csirtam mert a 9. ik meghal, Yukki megöli a barátait, Yuno üngyilkos mot valami vicces, romantikus animét keresek de ne túl nyálasat

2015. febr. 28. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Magyar szinkronnal nem tudok viszont itt pár feliratos.

kuragehime

yamato nadeshiko shichi henge

gekkan shoujo nozaki-kun

tonari no kaibutsu-kun

2015. febr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt vágod, hogy vége happy end lett? Van még egy OVA is.


Kérdésre

From the New World

Fma brotherhood

2015. febr. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Mirai Nikki-nek van egy boldog befejezéses OVA-ja, ez a Mirai Nikki Redial.

Ajánlanám a Kamisama Hajimemashita-t, ami a romantika mellett rendelkezik történettel is, a Lovely Complex-et, mert az vicces is, meg az Ao Haru Ride-ot, ami talán túlságosan is romantikus, de cuki. :) Ott van még a Nisekoi, abban sok a lány karakter, de érdekes. Chuunibyou demo koi ga shitai - ennek nem a romantika a fő eleme, és kissé beteg :'D. Esetleg a Hakuouki Shinsengumi Kitan, bár abban sokan meghalnak.

2015. márc. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg a Full Metal Panic? 24 (magyar szinkronnal!) + 12 (magyar szinkronnal! - Fumoffu) + 13 (magyar felirattal - The Second Raid) + 1 (magyar felirattal - The Second Raid OVA) részes.
2015. márc. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!