Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyire jó sorozat a Hannibal?

Mennyire jó sorozat a Hannibal?

Figyelt kérdés
Egyik este ment belőle egy rész az AXN-en én felkeltette az érdeklődésem. De, nem tudom nekiálljak-e mert nagyon nem szeretnék úgy járni hogy a közepénél megunom.Ezért kíváncsi lennék mennyire fordulatos izgalmas esetleg ijesztő szerintetek? És az is érdekelne hogy hány évada van mert ilyen végtelenségbe nyúló 7 évados dolgokat nem szívesen nézek az már túl vontatott nekem.Nem tudom hogy ez fontos-e de 15 vagyok szerintetek le tudna kötni?

2015. febr. 7. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sötét, nagyon mély, nagyon véres. Tökéletesen megírt, rendezett, eljátszott mélylélektani horror gyönyörű képekben, szimbólumokban elmesélve. Ne számíts csiricsáré, pörgős akciókra, itt bizony szépen lassan, komótosan folydogálnak az események, viszont ha egyszer elragad a sorozat jéghideg atmoszférája, onnantól nem menekülsz. Szerintem kezdd el nézni egész nyugodtan.


Eddig két évad ment le, szóval nem vagy lemaradva :)

2015. febr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tizenöt-évesen biztosan jobban élveztem volna, mint így 20 évesen, de így is szórakoztató volt, főleg a második évad. Úgyhogy igen, szerintem élvezni fogod :)
2015. febr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó,én 21 vagyok,és nagyon bejön,nemsokára jön a harmadik évad,úgyhogy ne maradj le ;)
2015. febr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek ment a zöld pacsi :D néztem róla YouTube-on videókat és eddig nagyon bejön bár még csak 15 vagyok de nagyon tetszenek az ilyen elvont és mély sorozatok/filmek már nagyon várom hogy nekilássak.Csak annyit mondanátok hogy hol tudom megnézni szinkronosan,normálisan mert ez a nyomorék net semmi olyat nem ad be amit meg lehet nézni mindenhol törölve van mintha valami állami titok lenne???WTF
2015. febr. 7. 23:52
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem nagyon vontatott volt, 3 részt néztem belőle, azt is csak szenvedés árán sikerült. alapvetően nincs bajom a krimikkel, de ez nem nekem való
2015. febr. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha megragad a stílusa akkor nincs menekvés! Engem megragadot.. :D
2015. márc. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*megragadott
2015. márc. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!