Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Cosplayezéshez valaki kisegíte...

Cosplayezéshez valaki kisegítene egy picit?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most az őszi Conra tervezem összedobni a Kaneki cp-met, és a maszk beszerzése csak az egyik lépés volt a sok közül. A kérdésem az lenne, hogy tudtok megbízható, viszonylag jó oldalakat linkelni nekem, ahonnan beszerezhetek fehér, rövid parókát, és vörös kontaktlencsét?

Ha már itt tartunk. Van tippetek, merre lehetne fehér szempillaspirált beszerezni?



2015. márc. 6. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
2015. márc. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ebay szerintem megbizhato, ha parokarol van szo :)

A tobbire sajnos (mivel nem vagyok profi cp-s) nem tudom a valszt :/

Ja, az 'eOptika'-rol jokat mondanak, keresgelj, eleg sokfele lencset arulnak :)

2015. márc. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Parókákat én általában ebayről rendelek, de sok ismerősöm aliexpressről is szokott. Eddig az a tapasztalatom, hogy sajnos megéri a picivel drágábbakat választani; eddig amiket olcsóbban vettem, általában ritkásak voltak.


Kontaktlencsét HoneyColorról és PinkyParadiseról rendelek, de a LensVillageről is jókat hallok, onnan most vásároltam először. Már nagyon várom hogy ideérjen. :)

2015. márc. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!