Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mondocon. Szerintetek mit...

Mondocon. Szerintetek mit csináljunk?

Figyelt kérdés

A születésnapom pont a mondoconra esik, és pár haverommal gondoltam elmegyek. Ez lesz az első conom.

Ötleteket várok és a tapasztalt "conjárók" :D leírhatnák, hogy ők miket szoktak csinálni. Ui. 18. szül nap.



2015. márc. 12. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Lovászfiú? :D Atyagatya :D
2015. márc. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én tuti crossdresselnék valami anime karakternek beöltözve.
2015. márc. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenki mást csinál. :D Van, aki versenyzik, van aki nem. Aki nem, az nézelődik, körbejárja a vásárt, beül az előadásokra vagy megnézni a versenyeket, vagy csak lézeng erre-arra.

Mi mindig cosplayben megyünk a barátaimmal, bár nem versenyzünk. Általában először körbejárjuk az épületeket, megnézzük hol-mi van, aztán szó szerint körbe-körbe járunk meg üldögélünk odakint. :D Bent általában elég meleg van, és cosplayben elviselhetetlen a hőség (meg a sminknek sem tesz jót), ezért nem szoktunk bemenni. Odakint viszont mindenki megnézheti a cuccod, ismerkedhetsz, meg remélhetőleg megtalálhatod azokat a barátokat, ismerősöket, akiket csak conon látsz. :D

Néha kimegyünk kajálni valamerre (ami cosplayben igazán szórakoztató, a sok "közember" miatt), de néha végig bent maradunk. :D

Hát mi nagyjából ezt szoktuk csinálni conokon. :D

2015. márc. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a DDR felé szoktam tendálni, de ha olyan program van valahol, ami érdekel, akkor azt megnézem. Ismerkedni nekem 10 con után sem sikerült, de nyilván azért, mert alapjáraton és cosplay nélkül vagyok olyan ronda, mint egy zombi a HotD-ból :D
2015. márc. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A Lovászfiút csak Dancsó videója inspirálta.

Köszönöm szépen a válaszokat!

2015. márc. 18. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!