Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » "Ace of Diamond"-ban (Anime,...

B1nc1 kérdése:

"Ace of Diamond"-ban (Anime, Manga) lesz valaha Sawamura az Ace?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy barki nezi e azt az animet vagy olvassa a mangat. En special az Animet nezem es az erdekelne, hogy lessz e valaha Sawamura (barna haju foszereplo) az Ace a csapatban? Mert nem regiben valasztottak meg az uj ace-t a csapatnak aki Furuya, es en special ki nem allhatom azt a csavot. Barki tud barmit is? Lehetoleg a legkevesebb spoiler-el :)

2015. márc. 15. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti :D Mivel ő a főszereplő...Bocsi hogy nem tudok pontosabb infót :(
2015. márc. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Utana neztem. a manga 350 resz korul jar most, es meg nem lett belole Ace...
2015. márc. 17. 14:13
 3/3 anonim ***** válasza:
A mangában bár még nem lett Ace, viszont egyre inkább erre hasonlít. Ezt pedig nem csak a társai, de még az edző is észrevette. Bár ez csak az eddig megjelent utolsó részekben tűnik ki leginkább.Szóval, nagy valószínűséggel valamikor ő lesz az Ace.
2016. szept. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!