Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Naruto Shippuuden lesz...

Macix10 kérdése:

A Naruto Shippuuden lesz 2015-ben szinkronos? Valaha meg lesz csinálva?

Figyelt kérdés
Valahogy meg lesz a Naruto Shippuunden szinkronozva? Van rá esély?

2015. márc. 2. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Kétlem. Ha még lenne Animax, még mindig animékkel foglalkozna és nem csődölt volna be, akkor talán. De nincs, és más csatorna sem foglalkozik ilyenekkel.
2015. márc. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valahogy meg lehetne akkor ugy csinálni a Shippuuden-t hogy a feliratos videot meg lehetne ugy csinálni hogy nem japán a hanem magyar? Ugy hogy a magyar hangot bele rakni a shippuba igy meg lehetne csinálni?
2015. márc. 3. 08:30
 3/8 anonim ***** válasza:

1. Tanulj meg fogalmazni!

2. Tanulj meg olvasni! Akkor nem fog kelleni a magyar szinkron.

3. Válasz a kérdésedre: Nem lehet megcsinálni, mert ha nem egy 300 fős csapat áll neki, akkor minden második karakternek ugyanaz a hang jut. Az meg egyértelműen szar. Maximum 4 animét tudnék felsorolni, amit normálisan leszinkronizáltak. A magyaroknak nincs érzékük az animékhez. Nem tudják az érzelmeiket normálisan kifejezni. Néha már rosszul is vagyok a magyar szinkrontól. Szóval azt javaslom, hogy szokd meg a japánt! Ha nem megy, ne nézz animét!

2015. márc. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát én szeretem az animét a Naruto Shippuuden-be 349-résznél vagyok!!! De kiváncsi vok magyar szinkronos naruto shippuu-ra
2015. márc. 4. 14:29
 5/8 TallandThin Boy ***** válasza:
Ne éld bele magad, nem lesz.
2015. márc. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz, de már nem is akarom. Emlékszem, hogy amikor elkezdtem nézni még arra vártam, hogy legyen. Azonban ma már teljesen megszoktam a feliratot és a nagyon jó szinkronokat, valamint a japán nyelvet. Nekem így teljesen megfelel megfelel. Persze igaz, hogy ez illegális, ezért esetleg annak örülnék ha feliratosan mennének a magyar tv-ben animék.
2015. márc. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TallandThin Boy ***** válasza:
Tényleg nagyon jó a japán szinkron. Én direkt élvezem, olyan jók a karakterek hangjai. Ha magyarul meg is csinálnák, a közelébe sem érne.
2015. márc. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én ezen a honlapon szoktam a Naruto Shippuuden-t tölteni [link]
2015. márc. 11. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!