Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Dragon Ballnak nem lesz...

A Dragon Ballnak nem lesz lerövidített fillermentes remake-je mint most a Sailor Moon-nak?

Figyelt kérdés
remélem lesz mert elvileg nagyon unalmas ahogy 5 részen keresztül nézik egymást. és nem dobják el a kamehame-t. Én pedig meg akarom ismerni a történetet

2015. márc. 18. 18:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
A mangában nagy hagyománya van a hosszú monologizálásnak és a belső narrációnak, ez olyan lenne nekik, mint kivenni a Garfield sorokból a lasagnát.
2015. márc. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Akkor olvasad el a történetét... [link]
2015. márc. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Továbbá: [link]


Fillermentes remake nem lesz.

2015. márc. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
remélem egyszer bejelentik hogy mégis lesz. 500 részt nem akarok végigvenni, a One Piece az pl egész más :D abból jöhet sokszáz rész még
2015. márc. 19. 00:01
 5/24 anonim ***** válasza:
Igazából van már ha csak a Z-re gondolsz mégpedig Dragon ball Kai néven bár ez csak félig igaz mert csak a cell saga végéig tart de az egész össz vissz 98 részes. utána meg lehet folytatni a sima dragon ball z-t kb a 200ik résztől szal az egszet letudhatod alig 200 rész alatt.
2015. márc. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
58%
Nézdd ha nem akarod végignézni, akkor kár erőlködnöd... Ha nem tetszik így ez az anime, ahogy van, akkor ne nézzed meg... Olvassad el a történetét, és kész... Vagy pörgesd át azokaat a részeket, amik szerinred unalmasak. Ennyi.
2015. márc. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Dragon Ball Kai valamivel rövidebb verzió, és jobb a graifkája, de nicns magyar szinkronban.


A sima dragon ballt amúgy szeritnem kihagyhatod, a legjobb a Z évad, se nem is maradsz le semmiről, mivel bemutatják a főbb jeleneteket visszaemlékezés formájában.

2015. márc. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

csak azért mondom mert pl a Sima Dragon ballt megnéztem a 35. részig és kissé unom már, lehet kinőttem belőle


F21

2015. márc. 19. 19:30
 9/24 anonim ***** válasza:
nem tudom nekem a sima dragonball jobban tetszett miont a Z
2015. márc. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
43%
A kai nem csak valamivel rövidebb verzió hanem konkrétan 100 részt lefarag a sorozatból , szintiszta akció az egész de azért a fontos jeleneteket benne hagyták ami kell a story megértéséhez , és kit érdekel a magyar szinkron? Hülye az aki a dragon ball-t vagy bármilyen anime-t magyarul akar megnézni.
2015. márc. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!