Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Dragon Ballnak nem lesz...

A Dragon Ballnak nem lesz lerövidített fillermentes remake-je mint most a Sailor Moon-nak?

Figyelt kérdés
remélem lesz mert elvileg nagyon unalmas ahogy 5 részen keresztül nézik egymást. és nem dobják el a kamehame-t. Én pedig meg akarom ismerni a történetet

2015. márc. 18. 18:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
hát gokunak azért nagyon tré hangja van japánul :D
2015. márc. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
ízlések és pofonok , kinek hogy tetszik, aláírom a magyar hangok közül vegitáé és gokué nem volt rossz választás de őket szinte mindenhol eltalálták , de nekem a japán alapvetően jobban bejön , nem csak azért mert japán hanem mert eredeti szinkronos.
2015. márc. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
#10: A magyar szinkronon kár itt vitáznod... Én speciel nem fogok japán hangú animét megnézni, még feliratosan sem. Lehet mondani a magyar szinkronra hogy tré, mert igen vannak érdekes fordítások, de attól még nagyjából jól fordítják le, és az nem hátrány, ha tudod miről beszélnek.
2015. márc. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
És kérdező, a sima dragon ball nekem se jött be, de ajánlom nézzed inkább a dragon ball Z (DBZ)-t. Sokkal jobb, és sokkal izgalmasabb, és nem maradsz le semmiről. Ami lényeges, az minden előzmény elő fog bukkanni a Z-ben.
2015. márc. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
72%
Nem is akartam a szinkronról vitázni , de azt se szeretem ha kioktatnak , le is írtam am , hogy ízlések és pofonok ki hogyan szereti , de pl én mikor elkezdtem nézni magyarul pl gohan hangján kiakadtam de mikor c-18 megszólalt liptai claudia hangján ott végleg betelt a pohár... és nem a fordítással van a baj mert azzal szerintem nincs nagy baj, de a szinkronhangok többsége béna pont mint a narutonál volt , nem voltak képesek egy életképes szereplőgárdát összerakni akik áttudják élni azt amit csinálnak, e helyet leszerződtettek pár nagy nevet és azok monotonon előadták amit kell. A japánok az angolok de még a németek is jó szinkront csináltak szerintem. Az meg hogy valami feliratos és erre fogod , hogy nem érted a story-t az már csak a saját figyelmetlenséged.
2015. márc. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
70%
Szerintem isteni a magyar szinkron, ellentétben a naruto szinkronjával, az valami szörnyű...
2015. márc. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Ami a magyar szinkront illeti, arra is gondolni kell, hogy honnan kapták a nyersanyagot, ugyanis a legtöbb európai szinkronnal egyetemben a magyart is a lebutított francia verzió alapján készítették és ennek eredményeként sokáig gyerekrajzfilmként kezelték. A francia verzióban pedig a beszédhangok voltak leszinkronizálva, a kiáltások nem, ezért a magyar szinkrongárdának meggyűlt a baja azzal, hogy olyan hangokat toborozzanak össze, akik mindkettőhöz illettek. Bár tény, hogy volt köztük, aki saját bevallása szerint is rühellte az egész sorozatot, ezért nem tudom, a készítők miért ragaszkodtak ahhoz, hogy szerepeltessék őket.


Amúgy nem hinném, hogy lenne akkora igény az eredeti széria iránt, hogy azt is kiadják lerövidítve. A Z óta szinte mindenkit csak az érdekel, az eredeti sorozatot meg inkább holmi gyerekes érdekességként kezelik.

2015. márc. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"Az meg hogy valami feliratos és erre fogod , hogy nem érted a story-t az már csak a saját figyelmetlenséged."


Nem figyelmetlenség, de én a filmet nézni szeretem, és nem olvasni. Ha olvasni akarok, akkor olvasok könyvet. Persze ízlések és pofonok.... :) Kioktatás ne mvotl a részemről, csak reagáltam erre: "Hülye az aki a dragon ball-t vagy bármilyen anime-t magyarul akar megnézni." Én pedig azt nem szeretem, ha lenézik, és hülyének nézik az embert.

2015. márc. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Mellesleg speciel nekem a DBZ magyar szinkronhangjával semmi gondom nem volt.
2015. márc. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Felejtős, nem lesz lerövidített fillermentes remake... Még a dragon ball movie-kat sem szinkronizálták le, pedig már ideje lenne.
2015. márc. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!