Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Véres, horroros, gyilkolászos...

Véres, horroros, gyilkolászos animéket keresek! Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Hogy legyen egy kis távpont megadom a kedvenc látott animéimet: Death Note, Mirai Nikki, Deadman Wonderland, Elfen Lied, Another, Tokyo Ghoul, Mekaku City Actors. Röviden azokat az animéket szeretem ahol folyik a vér dögivel és/vagy van benne valami szörnyes démonos izébizé (Tokyo Ghoul). Szeretném ha nem lenne olyan végtelenül hosszú mint pl. Naruto, Bleach.És nem baj ha van benne egy kicsi szerelmi szál is. Illetve kicsit zavar hogyha a történet nagyon távoli jövőben játszodik de ha nincs túl sok köze a sztorihoz (Mekaku City Actors) akor nem zavar.Tudom hogy kicsit finnyás vagyok de nem baj hogyha egyik másik kitételnek nem tud az adott anime megfelelni :P Nagyon szépen köszönöm a válaszokat előre is :)

2015. márc. 18. 20:45
 1/7 Riley Grove ***** válasza:

Parasyte

Btooom!

Akame ga Kill

Higurashi no Naku Koro ni

Shiki

Highschool of the Dead

2015. márc. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
HELLSING. MOST!
2015. márc. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Higurashi
2015. márc. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
hakuouki,zankyou no terror
2015. márc. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
claymore
2015. márc. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat feltétlenül rájuk fogok keresni :) Még egyszer nagyon kösz!
2015. márc. 19. 20:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Corspe party(néhány résznél a hányinger kerülgetett)
2015. aug. 23. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!