Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok segíteni? Jó előre...

Tudnátok segíteni? Jó előre elkezdem szervezni, Halloween bulira,13 éveseknek keresek olyan filmeket, amik félelmetesek, de nincs bennük ilyen vérfröcsögős gyilkolászós rész. Kb. olyan brutalitású max mint az Alkonyat. Inkább pszichésen hat.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ekkorák, sőt kisebbek is simán néznek horrort, de nem akarok velük ilyet nézetni, én sem szeretem, és nincs kedvem hányni se.

Köszönöm előre is a segítséget! :D



2014. szept. 9. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom mire gondolsz... ha pszycho thrillerre, akkor nagyot tévedsz abban, hogy az jobb lesz nekik, mint az öldöklés. Úgy értem, a vér természetes, én nem "undorodom" tőle.

12 évesen láttam a Kör című filmet, 1,5 évig alig tudtam TV mellett elaludni (3-4 óra forgolódás után sikerült..)

Úgyhogy ilyet ne nagyon nézess velük.


Ha csak ilyen "creepy" filmre gondolsz, amiben nincs sok vér, olyat sajnos nem tudok.

2014. szept. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
..hát.. Harry Potter? Kb az esik az Alkonyat kategóriájába :D Esetleg a Hófehér és a Vadász.
2014. szept. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem,nem pszycho trillerre, az tényleg olyan durva, hogy az előzetestől is rosszul vagyok (mentálisan). De bármi olyanra, amiben van egy kis izgalom.


Pl. A falu c filmben nincs egyetlen olyan rész sem, és bár nem horror, én este egyedül visszatartott lélegzettel néztem.:)

Tavalyi bulin ez volt, csak az egyetlen baj az volt vele, hogy a történet régi korban játszódik, így a köztes rész nem nagyon kötötte le őket, az ijesztőeknél viszont ők is megijedtek.:)


A Harry Potterrel és a Hófehérrel csak az a bajom, hogy kitalált, fantasztikus filmek.


De köszi mindkettőtöknek a választ! :D

2014. szept. 9. 21:41
 4/10 anonim ***** válasza:
Rémrom, Paranorman, Hókuszpókusz, Karácsonyi lidércnyomás, A halott menyasszony
2014. szept. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Hókusz Pókusz.
2014. szept. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jó régi film de szerintem a Szörnyecskék a legjobb ennek a korosztálynak.
2014. szept. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A Rémromot nagyon szeretem, tisztára, mint egy igazi film. A Paranorman is nagyon jó, hasonló a kettő (láttam mindkettőt).:) Sajnos látták már a társaságból többen is őket.:(

A halott menyasszony is tetszik, a Karácsonyi lidércnyomás már lehet viszont, hogy kicsit túl mesés nekik.

A Hókusz pókusz is lehet, hogy jó, bár nem igazán félelmetes, picit olyan varázslós Harry Potteresnek tűnik így a részletekből, amit láttam.

A Szörnyecskékben tökre tetszik a feszültségfokozás (részleteket láttam ebből), csak kár, hogy ma már furi ilyen műszörnyeket látni egy filmen.:)

Meg ugye régebbi, úgy, mint a Hókusz pókusz is. Lassabban beszélnek benne, az egész lassabb, én tökre megnézném, de őket egyszerűen nem köti le sajnos.


Köszi mindenkinek a válaszokat! :D

2014. szept. 11. 19:23
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha tudnátok még írni, olyan film lenne a legjobb, ami fiatalokról szól, és mai a történet. AZ érdekelné őket a legjobban.:D
2014. szept. 11. 19:33
 9/10 anonim ***** válasza:

Tükörálarc


Coraline

2014. szept. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Démonok között :)
2014. szept. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!