Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Magyar szinkronos animék?

Magyar szinkronos animék?

Figyelt kérdés

Tudom hogy a feliratosok közt van rengeteg ami nagyon jó én is azokat nézem és szeretem csak mivel a telefonomon is nézni szeretnék néha nem igazán jó a feliratos és a szinkronosak ilyenkor jól jönnek. De hosszúba meg nem akarok bele kezdeni csak egy rövid kis anime amit nézhetnék amíg unatkozok. (max. 25. részes)

Minden stílust szeretek de inkább a fiúknak szolok vonzanak a sport és ahol csata jelenetek vannak így a romantikus történetek nem annyira annak ellenére hogy lány vagyok :P

Előre is köszi :D



2015. márc. 22. 13:06
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
Soul Eater. Bár ez 51 részes, de nagyon jó
2015. márc. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Bleach

Death note

2015. márc. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Full Metal Panic (a harmadik évad - The Second Raid - nincsen szinkronosan)
2015. márc. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
köszönöm :D
2015. márc. 23. 18:17
 5/26 anonim ***** válasza:

Inuyasha.

Ha letöltöd, akkor a minőség is jó, és választhatsz a magyar és japán nyelv között, illetve felirattal is tudod nézni, japán hanggal. Ugyan nem rövid, de messze a legjobb anime, van benne a csatától elkezdve minden, nagyon bele lehet élni magad. Nézd csak végig,

2015. márc. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Hát én is gondolkodtam már rajta és valamennyi rész meg is néztem tetszik is..de megijesztenek a 100 részes animék, de lehet hogy meg kéne szoknom hisz a Bleach is hosszú de annyi jót halottam róla hogy nagy a kísértés..és ott van a Naruto ami alap...abból is néhány rész megnéztem de az is hosszú de lehet hogy inkább meg nézem őket mert meg akarom annak ellenére hogy hosszúak..
2015. márc. 31. 17:43
 7/26 anonim ***** válasza:
65%
Az InuYasha 193 részes. Ez nem mondható olyan hosszúnak, nagyon jó története van, és a vége fele van egy jelenet, amin még én is megkönnyeztem. Amúgy nem valami érzelgős, egyszóval tökéletes. :D Elsőnek ezt nézd.
2015. ápr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
hmm..rendben bele kezdek :D köszi
2015. ápr. 2. 08:35
 9/26 anonim ***** válasza:
Örülök hogy ezzel kezded. :)
2015. ápr. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Készült hozzá 4 film is. Ha mondjuk megnézed a 4. filmet, és az animéből nem láttál semmit, akkor nem sok mindent fogsz érteni, ezért mutatok egy mintát, ami alapján nézni kell. :D


1-54 anime


Inuyasha movie 1


55-95 anime


Inuyasha movie 2


96-136 anime


Inuyasha movie 3


137-167 anime


Inuyasha movie 4


Inuyasha The Final Act


A Final Act egy befejező évad, ami lezárja az animét.

2015. ápr. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!