Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Magyar szinkronos animék?

Magyar szinkronos animék?

Figyelt kérdés

Tudom hogy a feliratosok közt van rengeteg ami nagyon jó én is azokat nézem és szeretem csak mivel a telefonomon is nézni szeretnék néha nem igazán jó a feliratos és a szinkronosak ilyenkor jól jönnek. De hosszúba meg nem akarok bele kezdeni csak egy rövid kis anime amit nézhetnék amíg unatkozok. (max. 25. részes)

Minden stílust szeretek de inkább a fiúknak szolok vonzanak a sport és ahol csata jelenetek vannak így a romantikus történetek nem annyira annak ellenére hogy lány vagyok :P

Előre is köszi :D



2015. márc. 22. 13:06
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
amiker írtál utolsó azok nem szinkronosak
2016. jún. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

A Bleachet meg kell nézned mindenképp!!!!

Naruto

Inuyasha (ezt is látnod kell!!)

Lovely complex

Soul eather (nagyon jó)

Chrono crusade (ez is nagyon jó)

Bújj bújj szellem

Conen a detektív

Blood+

yo kai örzők

slayers

Sámán király

Full metal panic

Full metal alchemist testvériség

Avatár aang legendája (ennek van úgymonnd egy 2. évada vagy valami ilyesmi, de abba nincs benne az Aang, és nem is róluk szól. Hanem a következő avatárról. Korráról, de Korra szerintem szar! de az Aang az nagyon jó! <3)

Méz és lóhere

Pokémon

Bakugan

D gray man

Devil may cry

Vér és kereszt


Vannak filmek is:

Vándorló palota

Chihiro szellemországban

Laputa az égi palota

Macskák királysága

Pom Poko-A tanukik birodalma

A tenger zúgása

Föld tenger varázslója

A vadon hercegnője

Égenjárók

Totoro- a varázserdő titka

Arrietty-elvitte a manó



Ez mind szinkronos! Kedvedre válogathatsz :D Azt ajánlom, hogy a Bleachet, a bújj bújj szellemet és a soul eathert meg a chrono crusadot és a full metal panicot meg a full metal alchemistet ne hagyd ki!!! A filmek közül meg a Chihiro szellemországbant és a vándorló palotát nézd meg mindenképp!!

2016. szept. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
days,igaz focis de én imádom,pedig lány vagyok
2016. nov. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Zsiros Annamária ***** válasza:

Nézd meg a fullmetal alchemistet,nagyon tetszett,de a fullmetal alchemist brotherhoodnak van csak happy endje(ugyanarról szólnak az elejük ugyanaz,de a közepük és a végük teljesen más)

Csináltak két filmet is,az egyiknek kicsit mas a grafikája,a másik meg a fullmetal alchemist folytatása,én csalódtam benne,mert valaki azt írta kommentben,hogy ennek happy end a vége,de ez szerintem nem igaz,de a brotherhoodot csak ajánlani tudom. :)

2017. febr. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
100%
Chrno crusade nagyon jó!!!!
2018. okt. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Aaaa chrno crusade😍

Imádom 😀😀

2018. nov. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!