Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van olyan anime amit többször...

Van olyan anime amit többször is megnéztetek?

Figyelt kérdés
Nekem a Naruto volt az első animém akkor még minden sablon új volt és érdekes,3x is megnéztem a Shippuden 250.részéig.(Mostmár csak unalmas időhúzás lett egyértelmű végkimenetellel sajnos az anime)Ezen kívűl One Piece 2x Code Geass 2x,Mushishi 2x, Death Note 2x.

2015. márc. 28. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ezeket idővel majd újra megnézem, ha nem lesz mit nézni

Dragon Ball Z 10 szer láttam már. Yu Yu hakusot töbször is mikor adták tévében...

2015. márc. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Code Geass

K

Durarara!!

2015. márc. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Full Metal Panic Fumoffu

lazításképp tökéletes, és van magyar szinkronnal is

2015. márc. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
InuYasha, többször is újranézhető, és nagyon jó!
2015. márc. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#3 válaszoló: nálam a szinkron általában határozottan negatívum szokott lenni :D


A Fairy Tailt kb kétszer néztem meg eddig (már ameddig lehet ugye, mert még mindig fut), meg plusz néhány részt, ami nagyon kedvenc volt belőle (a legutóbbi nagyon beteg, maradandó lelki sérülést szereztem, de amúgy valami brutál jó voltxd [226. rész]). A mangájával is így vagyok.

Hát még a Kaichou wa Maid-sama volt az, amit újranéztem, az Akatsuki no Yonát, Noragamit.

Kb ennyi, kevés anime van, ami újból is érdekes. Talán még a Gosicknak neki kezdek mégegyszer, de már nem akkora poén ha tudod a rejtély megoldását...

2015. márc. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát azért nem olyan rossz a magyar szinkron, szerintem úgy is élvezhető. A Full Metal Panic magyar szinkronja szerintem egész jól sikerült.
2015. márc. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Inuyasha 4x, Bleach 2x :D
2015. márc. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elfen Lied, Fairy Tail, One Piece, aztán elkezdtem a mangát :D
2015. márc. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tényleg a Fairy Tailt én is 2x néztem,de jó lenne most valami izgalmas történetszál mert ez a kapus sárkányos dolog nem volt túl izgalmas számomra , a verseny az viszont tetszett.
2015. márc. 31. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!