Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok olyan animet amelykben...

Mayuri4486 kérdése:

Tudtok olyan animet amelykben a lany nem regies hanem ujfajta. Mint. Pl Bleach, Free meg ilyenek. Kb. ugy 2007-tol?

Figyelt kérdés
Es ami a legfontosabb,hogy egy olyan lanyrol szoljon,aki verekedik,es sokszor megved lanyokat/fiukat de shoujo,romantika is legyen benne.Es ne nagyon legyen termeszetfeletti?

2015. márc. 29. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Először is, ajánlok neked egy jó magyartanárt, aki megtanít fogalmazni.

Egészen pontosan mit is értesz az alatt, hogy "a LÁNY nem RÉGIES, hanem ÚJFAJTA"?


A verős lányok általában tsunderék, szóval abból egy vagonnyit tudnék neked írni, ha ráérnék. Minden esetre van itt néhány:

Kaichou wa Maid-sama! - [link]

Kaze no Stigma - [link]

Toradora - [link]

2015. márc. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Talán a

Strike the Blood

2015. márc. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi,1. kommentelo.Nem kell nekem magyar tanar,csak ugy ertettem,hogy vannak azok amelykek nem ezekben az evekben keszultek,es azoknak mar,nem annyira szep a grafikajuk.Ujfajtara pedig az ertem,hogy ami mostanaban keszult,haszonlit pl.Az a Ao haru ride,Sukitte ii na yo-ra :D
2015. máj. 1. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!