Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tokio ghoulnak lesz 3. évadja...

Tokio ghoulnak lesz 3. évadja vagy befejezték?

Figyelt kérdés
Ha lesz akkor mikor jön ki?

2015. ápr. 4. 01:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel a manga is folytatódik, (Tokyo Ghoul:re , most tart a 23. fejezetnél) ezért elképzelhető, hogy azt is adatptálni fogják, főleg mert a tga végén volt is rá egy utalás :)
2015. ápr. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Most nyáron valószínűleg kijön a 3.évad,legalábbis én így hallottam.

De ha nem is,jövőre mindenképp kiadják /kétféleképpen olvastam: idén nyáron,jövő télen/

2015. ápr. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, 2. évadból rengeteg dolgot "kihagytak", illetve máshogy csináltak.

így 3. évadban már elég hézagos lenne az egész. Pl. animében Hide is meghalt, mangában meg szerintem még nagy szerepe lesz neki.

2015. ápr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3 A Kuroshitsujiban is volt néhány ilyesfajta gond,de azt is folytatták^^

/#2/

2015. ápr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet, de az nem lett ilyen gyenge, illetve ennyivel gyengébb, mint a manga.


Mind1, készítők majd úgyis rájönnek, mikor több mint 700 ezret adnak el a mangából, DVD eladásokból pedig nem fog összejönni az 1000 se.

2015. ápr. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nyáron fog kijönni. Bár a mangától, (szerintem) nagyon eltér. Folytatják. Bár ezt a 2.évadot nagyon elcseszték!
2015. ápr. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sehol nincs erről hivatalos hír, én nagyon remélem hogy nem lesz 3. évad, legalábbis addig nem míg eddigi manga nem kap egy rendes adaptációt.
2015. ápr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!