Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szomoru vegu animet tudtok...

B1nc1 kérdése:

Szomoru vegu animet tudtok ajanlani?

Figyelt kérdés
Olyasmit keresek mint pl az Akame ga Kill, annak nagyon tetszett a vege. Vagy a Tokyo Ghoul masodik evadjanak. Az Angel Beats-nek is szomoru a vege de az valahogy nem tetszett (maga az anime).

2015. ápr. 4. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Fate/stay night

Hotarubi no Mori e

Death Note

2015. ápr. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A regi Fate/stay night ra gondolsz vagy az ujra? Mivel az ujnak meg nincs vege. Meg csak az evad also fele lett levetitve. Par het mulva kezdik ujra a masik 12 resz levetiteset.

Szerintem a Death Note-nak nem volt szomoru a vege, igaz nekem mar onnantol nem nagyon tetszett, hogy L meghalt de hat ez van :/

De azert koszi az animeket :)

2015. ápr. 4. 17:10
 3/9 anonim ***** válasza:

A 2006-osra. Más verziót nem láttam.

[link]

Death Note-ot amúgy nem néztem végig, mert kikészített, hogy L meghalt. Egy animén sem sírtam ennyit, mint ennél. (ezért írtam a válaszba)A két gyerek egyáltalán nem tetszett, mert L utánzatoknak tűntek.

2015. ápr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha akció:

Code Geass

(Death Note)

From the new world

Shiki

Fate Zero

Blood+


Dráma:

AnoHana

AngelBeats

Your lie in april

Clannad


Egyébként Tokyo Ghoul nak nem szomorú a vége, mivel senki nem hal meg. - Inkább csak az a szomorú ahogy megcsinálták a 2. évadot.

2015. ápr. 5. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez annyira nem hasonlít az általad írt példákra,de én még a Nabari no ou-t ajánlanám
2015. ápr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Wolf's Rain

11eyes

es hat amiket elottem is irtak

2015. ápr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mamacsom ***** válasza:
paradise kiss
2015. ápr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Elfen Lied :((((((((((((((((((((((
2015. ápr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ú, Kb. délórája fejeztem be az elfen liedet, és nagyon odacsapott. Hogy ne csak offoljak szerintem a slayers 1. évadja is szomorú, vagy a FMA(a bölcsek kövének nyomában), az volt még kegyetlen, de ha utána megnézed a filmet is(Shamballa hóditója), akkor a következő 20 évre letudtad a szomorúság projektet.
2015. ápr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!