Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kutyás/farkasos filmeket...

Kutyás/farkasos filmeket keresnék! Bármilyen lehet, akár vicces, szomorú (csak a vége ne) stb. Valaki tud ajánlani?

Figyelt kérdés

2015. márc. 6. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


sajnos ez nem vicces, de kimagasló film, szívből ajánlom!

2015. márc. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Marley meg én (de a vége szomorú)
2015. márc. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 soma9111 ***** válasza:

úton hazafelé, hacsi,Lassie, A kis gézengúzok, Benji, Beethoven, Szájkosaras kosaras, Egyik kopó, másik eb, Óz, a csodák csodája, Rex, Rin Tin Tin, Kántor, A kutyakomédia, Kutyahideg, Myrsky, a juhászkutya , Segítség, kutya lettem , Szimat nyomozó (1980), Fekete fülű fehér Bim, A fiú és a kutyája, Cesar Millan igaz története , My Magic Dog , The Duke, Rusty: A Dog`s Tale, Marmaduke, White god,

És itt egy farkasos lista---->


[link]

2015. márc. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 soma9111 ***** válasza:
Ma kidobták a White God nézd meg ! :)
2015. máj. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Smitty. Kutyás film, nagyon érzelmes, de a vége jó :)
2015. júl. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

max!a végén túl sok az izgalom, én csak magyar felirattal találtam a neten, de így is nagyon jó.kutyahideg,nagypályás kiskutyák,hókölykök,űrkölykök,szellemkölykök,kincskeresőkölykök,szuperkölykök(ezek gyerekfilmek,5 goldenretriverről)

szintén 5 goldiról az ebadta focista

úton hazafelé 1-2

marley meg én,csodakutyák,frank(kicsit béna)

kutyabajnok.

balto

ennyi jutott eszembe,de még rengeteg van.tudom írtam olyat amit már előzőleg is írtak, de remélem nem baj.

2015. dec. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!