Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nektek mi a kedvenc animétek...

Nektek mi a kedvenc animétek és miért?

Figyelt kérdés

Animét keresek és kíváncsi lennék, hogy kinek melyik lett a kedvence és miért (több is lehet).

Szóval lehetőleg ne csak a címét írjátok le, hanem azt is, hogy miért ajánlanátok.


Amiket eddig láttam és tetszettek: Code Geass, Fullmetal Alchemist, Death note, Kuroshitsuji, Tokyo ghoul, Soul eater, Rozen maiden, Inuyasha, Higurashi és Umineko no naku koro ni, Another, Mirai nikki, Angel beats, Vampire knight, Wolf's rain, Lovely complex, Chrno crusade



2015. ápr. 8. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:

One Piece, Hunter x Hunter (2011), Fairy Tail, Magi szériák: Mindegyikben megfogott valami, a hangulata, a világának felépítése, a karakterek... stb.


Mahou Shoujo Madoka Magica, Death Parade: Elgondolkodtattak a maguk nemében, a saját világukról, és annk problémáiról.


Ouran Koko Host Bu, Sukitta Ii na Yo, Tonari no Kaibutsu-kun: Nagyon nehezen viselem a romantikus történeteket, ezek mégis a szívemhez nőttek.


Valójában nem igazán van kedvenc animém, mert egykét kivétellel szinte mindent megszeretek amit megnézek(könnyen beszippantanak a különböző világok :3). A látottaidhoz próbáltam inkább hozzá igazítani.


Érdemes itt keresgélned kategóriák szerint: [link]

2015. ápr. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 -Igazmondó- ***** válasza:

Death Note -> Mivel láttad, szerintem magáért beszél.

Mirai Nikki -> ezt is láttad, szóval nem részletezem

Angel Beats -> ezt is láttad, ezért nem kell részleteznem.

Sword Art Online -> azért mert nagyon szeretem az mmorpg-ket és mert jó a sztori nagyon

Nagi no Asukara -> ezt nemrég láttam s nagyon belopta magát a szívembe, ezért feljött a top 5. nek nálam


Több mint 100 animét láttam, de ezek a kedvenceim eddig. :)

2015. ápr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Death Note, Full Metal Alchemist, Yu Yu Hakusho, Hellsing


Ezeknek mind nagyon jó történetük van, és elég egyediek is én szerintem.

2015. ápr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

One Piece: remek karakterek vannak és a történet is jó.

Persze van több jó anime is de nekem ez az abszolút kedvenc

2015. ápr. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Death Note

Mirai Nikki - Yuno <3 :D

Another - főleg ez a dark feeling tetszik, az ovát remélem láttad ;) :D

Angel Beats - nem vagyok a nyálas sz4rokért, de ez nagyon tetszett

Steins;Gate - az eleje nagyon uncsi volt, de aztán fordult a kocka, annyira jó fordulatos, és izgalmas lett, hogy az eszméletlen. Nem hittem volna, hogy ennyire izgi lehet, kellemeset csalódtam.

Darke than Black - ezt csak a zorral főszereplő miatt imádom

Tokyo Ghoul - ez csak akkor lenne a kedvencek között ha jó manga adaptáció lenne, de eléggé rossz...

Attack on Titan - a harcok miatt, am a főszereplő srácot kib4szottul utálom...

Rainbow - ezt nem tom miért is

Szentjánosbogarak sírja

2015. ápr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Rurouni Kenshin

Hosszabb anime, pontosabban 95 részes. Azért szeretem, mert romantikus anime, sok benne a humor, van kis történelem alapja és durva harcok vannak benne. Csináltak belőle három filmet is. Én imádom. :) Ajánlom mindenkinek! :)

2015. ápr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Kamisama hajimashita-azért szeretem mert romantikus és nagyon szeretem a kutyafülü karaktereket.

Inu x boku ss- ezt is ugyan azért.

sankarea- ebbe meg a zombis fiút meg a lány Reát.

Ez mind szerelmes. De ha bármilyen új anime felöl akarsz érdeklődni akkor szívesen állok rendelkezéserre.

2015. ápr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Higashi no Eden: Krimi és Romantika összegyúrva csipetnyi (tényleg csak csipetnyi) akcióval. (: Gyönyörű rajzok, megható történet, és nem az a nyálas fajta.


Kids on the slope(Sakamichi no Apollon); Egyszerű, letisztult karakterek, de mégis szépek, a 60-as évek zenéi és varázsa, a férfibarátságról, a jazzről egy kis szerelemmel meghintve. (:

2015. ápr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Soul Eater- azért szeretem mert van benne humor, de az alapja mégis a harc.

Skip beat- nem igazán szeretem azokat az animéket ahol ez a téma. De nálam ez egyedi volt, mivel nagyon sok humort is beletettek és Számomra különösen új volt a lány "inspirációja".

Akatsuki no yona - hátt.. őszintén nem tudom miért...

nem sok animét láttam kb ugy 30-at. de ezek azok amiket különösen szeretek.

2015. máj. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!