Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a kedvenc shounen-ai/ya...

Melyik a kedvenc shounen-ai/yaoi animétek?

Figyelt kérdés
Légyszíves egyet írjatok, köszönöm. :)
2015. febr. 24. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Yaoi stílusban tudom ajánlani a Sekai Ichi Hatsukoi-t, ami vicces, és érzelmes is, imádom. Junjou Romantica is egy fantasztikus alkotás. Ezt a kettőt ajánlom, nekem mindkettő nagyon bejött :)
2015. febr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Huh, nagyon nehéz kérdés... De ha csak egyet kell választanom, akkor a Sekaiichi Hatsukoi-t választom. :)
2015. febr. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a Love Stage-et ajánlom, igazából nem egy komoly történet, de nagyon cuki, és imádtam. Szóval végig fogtam a fejem, és vigyorogtam rajta.

A No.6 volt még, amit shounen ai kategóriában láttam és megmaradt bennem. Ennek a történetét nagyon szerettem, és olyan anime, amit szívesen megnéznék mégegyszer.

2015. febr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha csak egyet lehet választani, akkor én is a Sekaiichi Hatsukoi-t választom :) (de meg kell említenem hogy a Hybrid Child és a Honoo no Mirage is a szívem csücskei)
2015. febr. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokat láttam ebben a kategóriában, és csak shounen ai-t, de azok közül az No.6 a kedvencem. Egy érdekes disztopikus világot kapunk benne, meg egy jó sztorit. Engem rögtön megfogott.
2015. febr. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Maiden Rose. De nem egy könnyű sztori, érdemes a mangát is elolvasni.
2015. márc. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ezek azok amiket imádok: Junjou Romantica,Sekai ichi hatsukoi,Love stage, bár ezek inkább a shounen ai stílusban vannak. Ha tényleg durva yaoit akarsz akkor ajánlom a boku no picot :)
2015. ápr. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
One phunch man
2017. jan. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!