Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Heló! Ajánlanátok nekem...

Heló! Ajánlanátok nekem valami jó mangát? :D

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm nagy manga rajongó, ő ösztönzött arra, hogy én is olvassak egyet (jobb esetben akár többet is)

Viszont nem feltétlenül olyan harccal kapcsolatos manga után érdeklődnék. :D



2015. ápr. 11. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Én (ha lány vagy ^^) szívesen ajánlom neked a Nanát. Magyar nyelven megjelent jelenleg is futó mangasorozat.

Két lányról szól, mindkettejüket Nanának hívják, mindketten húsz évesek és ugyanazon a havas estén indulnak Tokióba, hogy megvalósíthassák az álmaikat. Mindezek ellenére a két Nana szöges ellentétek: Oosaki Nana egy árva punk énekesnő, akinek nagy álma, hogy ő és együttese befussanak. Komatsu Nana pedig egy naiv, álmodozó, felelőtlen lány, aki azonnal beleszeret az épp vele szembe jövő fiúba.

Nagyon jó történet a felnőtté válásról, rengeteg viccel, tragédiával, gonddal, szerelemmel és zenével fűszerezve. :) Én imádom, csak ajánlani tudom. Kicsit mindenki magára ismer a két Nanában, ha nem minden tulajdonságukban, de gondolataikban, tetteikben, megnyilvánulásaikban.

Szóval ezt szívesen ajánlom. :D

2015. ápr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dengeki daisy

Hirunaka no ryuusei

Kyo, koi wo hajimemasu

Do xx to me

Mirai nikki

Elfen lied


Ezek, hivatalosan is megjelentek fordításban:

Vampire knight

Lovely complex

Nana

A vízisten mennyasszonya

Death note

2015. ápr. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod, hogy harcról szóljon, akkor magyarul megjelentként tudnám ajánlani a Lovely Complex-et.

Online olvashatóként meg például a Yokohama Kaidashi Kikou-t, Tasogare Otome x Amnesia-t vagy a Sora Log-ot.

Ezekhez találhatsz ismertetőket az AnimeAddicts oldalon, ahol regisztrációval el is tudod őket olvasni.

[link]

2015. ápr. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :D
2015. ápr. 13. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!