Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok olyasmi mangát,...

Ajánlanátok olyasmi mangát, mint a Kimi ni todoke?

Figyelt kérdés

Valami aranyos, szerelmi történet kéne :)

Utálom a szerelmi sokszögeket, szóval azt inkább nem kérek.

Fő téma a szerelem, ennyi lenne a kikötésem...

És valami olyasmit szeretnék, amiben a fiú szereti a lányt, a lány a fiút, de nem merik elmondani egymásnak. Vagy először csak a fiú szerelmes a lányba, de aztán ő is rájön később...


A rajzolása lehetőleg szép legyen! :) Ezt nem szoktam kikötésnek mondani, de most fontos.


Ja, és tinédzserekről szóljon, légyszi!



Én megvenném, nem pedig online olvasnám. Angolul rendelném, szóval még az sem kikötés, hogy le legyen fordítva magyarra :)



Képek a Kimi ni todoke-ből (példának):


[link]


[link]


[link]


[link]



Szerintem ez gyönyörű és nagyon bájos :)

Nem kell ilyen hosszúnak lennie (ez 14 kötetes, e még fut), viszont azért 1 kötetes se legyen...

És amúgy nem szeretem az ilyen "szakítós-megcsalós-kibékülős" dolgokat sem. Remélem értitek, és remélem van még ilyen manga.



Köszi! :)

Tehát akkor (újra) besorolás: romantikus,vígjáték,iskolai élet

Nagyon hálás lennék, ha tudnátok ilyet mutatni :)


2012. febr. 13. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Ismerem a Kimi no Todokét, és nagyon szeretem =) Régebben rengeteg mangát olvastam, mind shoujo, de most, hogy próbálom őket felidézni, alig jut eszembe valami =D

Én viszont imádom a háromszögeket, szóval ez még nehezebbé teszi... Ami most így hirtelen beugrik, az a Marmelade Boy, ez nyolc kötetes, a másik az Akuma de Sourou, tizenegy kötettel. Szerintem nagyon édes mind a kettő, és a rajzolása sem rossz.

Van még a Yamato Nadeshiko Shichi Henge, ez nem egy szokványos iskolás sztori, de azért szórakoztató, de asszem még mindig fut. Jó még a Dengeki Daisy is.

Szerintem nézz szét még Arina Tanemura munkái között is, bár mindegyikben van egy kis természetfeletti (kivéve a Shinshi Doumei Cross-t), azért a szerelmi szál a leglényegesebb bennük.

Jaj, még annyi mangát tudnék sorolni, csak azokban mind ott van a háromszög. =D Ezek, amiket felsoroltam, azt hiszem mind megfelelnek a kikötéseidnek. De azért nézz utána =D A manga.hu-n rajta vannak magyarul is, olvass bele =)

Remélem, segítettem egy picit =)

2012. febr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszod! :)


Marmalade Boy, Yamato Nadeshiko Shichi Henge <--- Ezeknek láttam az anime változatukat, azok tetszettek! :) Meg van rá az esély, hogy a mangát is beszerzem.


Dengeki Daisy: Hát erről én még nem is hallottam. :) De nagyon aranyos a borítója, és ahogy elolvastam, a sztori sem rossz. Érdekel! ;)


Amúgy közben találtam párat, amik jók:

-Koukou Debut (High School debut): Szerintem szép, és ez is aranyos. Mér régebben olvastam, csak közben elfelejtettem. :) Most újra átolvastam, és nagyon szuper!


-Beauty Pop: Valójában nem olvastam, de jónak tűnik :)


-Kimi wa Girlfriend: Jónak tűnik.



De az általad ajánlottak is tetszenek, köszi a segítséget! :)

2012. febr. 14. 19:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Kaichou wa maid sama, Uta no price sama, Kare Kano . ezek mind elég aranyosak szerintem :D
2012. márc. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mondjuk ezeket animében láttam, de tutira fenvannak mangában is. Bár én angolul olvasom a mangákat, mert a magyar oldalakon sosincs végig. Mangába szeretem még ezeket: Pretty Face, Peppermint, Akkan baby. Megadom az oldal címét, ha esetleg olvasnád angolul: [link]


itt kiválaszthatod, h milyen típusú mangát szeretnél olvasni, és rákereshetsz, meg akármilyen címre is.

2012. márc. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jah, és még 1et ajánlok nagyon: Ouran Highschool Host Club
2012. márc. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az összes választ! :)

Utánuk nézek.

2012. márc. 7. 22:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia

én imádom a Kimi ni todoke-t, de nem olvasok sok mangát. viszont van egy (amit én animében láttam)ami az egyik kedvencem közé tartozik, ez a Lovely Complex (vagy más néven LoveCom).ez romantikus is meg vicces is, és iskolás diákokról szól. ha gondolod nézz utána

2012. jún. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia, és köszi! :)

Örülök, hogy te is szereted! Egyébként ismerem a Lovely Complexet, és szeretem azt is. :) De azért tényleg köszi a kedves választ!

2012. jún. 8. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!