Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szomorú multú anime hős?

Gizda50 kérdése:

Szomorú multú anime hős?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem tudom hogy ki ismeri a grisai no kajitsu c. animét de az 1.évad nagyon tetszett és ugyan még csak az eléjén járunk a 2.évadnak de nagyon megtetszett ez a megkínzott főhős dolog. Félre értés ne essék nem vagyok szadista csak láttam hogy milyen szomorú multja van (amit még nem is láttam teljesen) mégis mindenkinek segít maga körül akinek csak tud.

TEHÁT a kérdés tudtok mondani olyan animét amiben a srácnak szomorú multja van / megkínozták / a testét sebek borítják.

Válaszokat várom egyből megy a zöld kéz.



2015. ápr. 25. 21:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
A Narutóban van egy ilyen szereplő, de ha elmondanám ki, azzal le is lőném az egyik fő csavart
2015. ápr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Angel Beats

nem olyan "durva" mint amit te említettél, de elég szomorú a szereplők múltja itt is

Rainbow - ez valami hosszú nevű, börtönös

2015. ápr. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Deadman Wonderland - Shiro

(De a történt vége nem került anime adaptációra, szóval azt mangában tudod elolvasni).


Monster


Elfen Lied

Nekem nem tetszett, de ez is beleillik a képbe.

2015. ápr. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az Elfen Liedben egy darab hős nincs...
2015. ápr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ok, ha szigorúan a kérdést nézzük akkor tényleg nem hős. Nekem sem volt szimpatikus, Elfen Lied nem tetszett.


De ha azt vesszük Deadman Wonderland Shiro is egy lány, nem "srác". Gondoltam kicsit el lehet vonatkoztatni.

2015. ápr. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Firedoom ***** válasza:

Az Elfen Lied neken top1, tehat megeri megnezni (nem azert mert nekem tetszik, hanem ha valakinek tetszik akkor annyira rosz nem lehet ;)).

Ott van a Code Geass. Leuleuchnak kifejezetten komor hatterstoryja van, es ez a későbbiekben is megmarad. (top2)

Ott van a Brinhyldr of Darkness ami szinten jo. Az anime verziója nincs normálisan lezarva es 10-15 (mar nem emlékszem mennyi) resz alatt feldolgoztak 100+ manga reszt. Néhol eleg hiányos.

Esetleg Guilty Crown. Itt minden szereplőt ernek igen durva támadások. A főszereplő elegge hangulat ingadozos es sok jellemfejlodesen megy keresztül.(top3, a zenei kivanloak)

Egyik sem pont olyan amit kértél, de mindegyik nagyon jo.

2015. ápr. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kamisama Hajimemashita (Tomoe)

----

A leírásod alapján neked A Zöld Íjász című SOROZAT való. ;)

2015. ápr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Naruto:

Hatake Kakashi

Uchiha Itachi

Gaara

2015. ápr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Akame ga Kill!- Tatsumi

Densetsu no Yuusha no Densetsu- Ryner Lute

Ergo Proxy- Vincent Law

Code Geass- Lelouch

Fate/stay night- Emiya Shirou

Fruits Basket

Natsume Yuujinchou- Natsume

Tengen Toppa Gurren-Lagann- Simon

Towa no Quon- Quon

Zetsuen no Tempest

2015. ápr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

tud még mondani valaki?

2015. ápr. 26. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!