Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hetalia: Poroszország érez...

Hetalia: Poroszország érez valamit Magyarország iránt?

Figyelt kérdés
Régóta nézem az animét, de sajnos ez nem derül ki konkrétan, pedig nagyon szeretném, ha tényleg így lenne :-) Annyit tudok, hogy Poroszország féltékeny Ausztria és Magyarország kapcsolatára, és volt amikor el is sírta magát, amikor együtt látta őket (manga). Akkor ő ezt azzal magyarázta, hogy mindenhol boldog párokat lát, miközben ő egyedül van... Nem tudom eldönteni, mit is érez Erzsébet iránt, de sokkal jobban örülnék, ha Ausztria helyett Poroszországgal jönne össze (sajnos ennek nem sok esélye van). Ti mit gondoltok, érez valamit Gilbert Erzsébet iránt?

2015. ápr. 29. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Én shippeltem őket, mikor anno néztem a Hetalia-t, szóval szerintem igen. :D
2015. ápr. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Keresgéltem, és van ahol azt írják, hogy vannak viszonzatlan érzései Erzsébet iránt :-) De jó is lenne, ha kialakulna köztük valami. Ausztria túl nőies, meg esetlen...
2015. ápr. 30. 11:17
 3/7 ChibiAnimeFan14 válasza:

Húúú :D

Hát én igazából Ausztriával shippelem Bözsit de ízlések és pofonok :)

Én úgy hiszem ,hogy vannak gyengéd érzelmei Magyaro. iránt,de mint tudjuk kicsi országunk szemében csak és kizárólag Ausztria az igazi.

Ha nagyon szereted ezt a páros nézz róluk videót,fanartot,doujinshit :D

(mellékesen hozzáteszem én Gilbertet : Németországgal, Ausztriával, Oroszországgal , Liechtensteinnel és Olaszországgal shippelem :D )

De úgy tudom a történelemben van valami közös múltjuk....de nem tom mi :/

* Megyek fejbeütni Poroszországot egy serpenyővel* :D

2015. ápr. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajna tudom, hogy Magyarországnak Ausztria az igazi, és emiatt nem lesz köztük semmi :( Szoktam nézegetni róluk videókat, szerintem összeillenek :D Most pl. azt keresem youtubeon, amikor cosplayesek beöltöznek, Magyarország először Ausztriával, majd Poroszországgal, végül Ausztria Poroszországgal csókolózik. Na, akkor Bözsi leállítja őket, és elrohan a kamerájáért. Sajnos, nem tudom, hogy tudnám megtalálni, munka előtt néztem, eszembe sem jutott megnézni a címét, csak úgy véletlenszerűen kattintottam rá... :( Pedig jó kis vidi volt :)
2015. máj. 1. 10:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Érez valamit.

Én egyébként anti-AusHun shipper vagyok. Gyűlölöm ezt a párost, bárkivel előbb shippelném, mint vele (még Taiwannal is). De nagy PruHun shipper vagyok.

2015. jún. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Lehet, hogy haverok, de szerintem nem érez többet iránta. Meg én inkább Roderich bá'val shippelem, már csak a monarchia miatt is. Na meg, Gilbert bácsinak ott van Ludwig.
2016. jún. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előző ezt ugye te se gondolod komolyan? Ludwig a testvére... ._.

Amúgy szerintem is tetszik neki, és én shippelem is őket^^ De az AusHunt sem ítélem el, mert nem igazán bírom a yaoit, és egy ilyen fandomban mint a Hetalia, meg kell becsülni minden hetero shippinget xD

2016. jún. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!