Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések, tudnátok a lentiekhe...

Animések, tudnátok a lentiekhez hasonló, jó animéket ajálnlani?

Figyelt kérdés
Ezek tetszettek: Bleach, Hellsing, Hakuouki, Noragami. Minél több benne a harc, annál jobb^^. Ha nem tùl nagy kérés, akkor egy rövid vélenényt/ ismertetőt is írjatok. :)

2015. ápr. 29. 19:03
 1/6 Soronea válasza:
Nekem az Akatsuki no Yona tetszett, szerintem nagyon jó, romantikus de harcok is vannak benne
2015. ápr. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 maci2000 ***** válasza:
Inuyasha a lényeg , hogy egy lány átkerül egy másik világba ahol , hogy is mondjam sok démon és szörny van . És kiszabadít egy régi harcost Inuyashat. ennél többet nem szeretnék írni mert lelövöm a poént .
2015. ápr. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sword Art Online


Nekem a kedvencem elég jó a sztorija + a második évada a Gun Gale Online

2015. ápr. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hunter x Hunter (2011)

A Bleach-hez hasonlóan ez is egy hosszabb shounen (148 részes), szóval bőven lesz benne harc. A főszereplője Gon, egy fiú, akinek az álma az, hogy apjához hasonlóan vadásszá válhasson, hogy megtalálhassa őt. A vadászok magasan képzett emberek, különleges kiváltságokkal. A fiú hamar összebarátkozik néhány társával, és közösen belevágnak a Vadász Vizsga letételébe.

Szerintem ez egy nagyon jó shounen a hosszabb fajták közül, nekem legalább is nagy kedvencem. Vannak benne már-már seinen-t súroló részek is.

2015. ápr. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bokura wa Minna Kawai-Sou

Egy 12 részes szerelmi történet egy fiúról,aki szerelmes lesz egy csendes,könyvmoly lányba.Ahol lakik,ott él még két perverz,és kb azok ketten adják meg a sorozat hangulatát.


Kaichou wa Maid-sama!

Egy shoujo.A főszereplő Misaki,aki a kemény diákelnök,viszont titokban maid egy maid caféban.És erre a titokra jön rá Usui,az iskola legmenőbb sráca.


Fairy Tail

Egy hosszabb shounen még most is fut,a főszereplő Lucy,akinek álma hogy bekerüljön a Fairy Tail céhbe.Sok harc van benne és poén.

2015. máj. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek^^
2015. máj. 2. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!