Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok a lentiekhez hasonló...

Tudnátok a lentiekhez hasonló filmeket mondani?

Figyelt kérdés
Pain&gain,Másnaposok 1,2,3,A diktátor és ezekhez hasonló filmeket ezeken szinte szét röhögtem magam!De nem nagyon találok ilyesmi filmeket tudnátok párat írni?

2014. dec. 6. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:

A pain&gain-en hogy nevettél? :D Az egy dráma és teljesen más típusú, mint a többi.

Másnaposokhoz hasonló: Harmadnaposok, Vadkanok, Képszakadás

Diktátorhoz: Borat, Ne szórakozz Zohannal

2014. dec. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát szerintem amekkora vadbarmok a pain&gain-ben igen is lehet nevetni (szerintem)
2014. dec. 7. 20:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Amúgy a P@G az egy vígjáték szerintem, és néha túlzásba vitték is, na mindegy nekem az a film már fájt :D

Témában nem hasonló, de a Shop Stop 1-2, és a Jay és Néma Bob Visszavág nézd meg szerintem röhögöni fogsz, egyszer kétszer :D

Kamuzsaruk, Vak lárma(csakhogy egy klasszikus is legyen)

Nem tudom most a vígjáték volt a lényeg amin szakadhatsz, vagy olyan témában keresel, mert akkor igazságszerint ki is merül a dolog a fent említettek közül :D

2014. dec. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!