Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Dragon Ball, Dragon Ball Z,...

Dragon Ball, Dragon Ball Z, Dragon Ball GT es utana?

Figyelt kérdés
a DB-t, DBZ-t, GT-t lattam. Utana van valami folytatas? Valami Dragom Ball Kai, meg AF, de ezek egyaltalan vannak magyar felirattal?

2015. máj. 1. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Pár napja jelentették be, hogy forgatnak új sorozatot, ami a GT cselekménye után veszi kezdetét.
2015. máj. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az jo lesz akkor :D de akkor az Af meg Kai micsodak?
2015. máj. 1. 17:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen szinten nem vagyok képben. Nem lehet, hogy azok amolyan kivonatok, amikben összébb sűrítették a cselekményt?
2015. máj. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Dragom Ball Kai zed sorozat rövidebben fillerek nélküli részek.

Dragon Ball Super lesz nyáron folytatás Majin Buu után fog játszoni nem pedig a gt után....

af asszem rajongók csinálták...

2015. máj. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az előttem szóló jól mondja , az af csak egy rajongók által készített sorozat , a kai-hoz meg annyit hozzátennék ,hogy igen filler mentes dbz viszont csak a cell games végéig tart. Viszont ha nem láttad a movie-at akkor azokat még előveheted a legtöbb olyan 50-és 80 perc között van 13 van belőle asszem , mindhez van felírat , időben nagyon nem passzolnak be a sorozat történéseibe de azért érdemes megnézni őket.
2015. máj. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak a válaszán pontosítok, hogy a Dragon Ball Kai folytatódott a Cell saga után, jelenleg a Buu saga megy és hetente kell várni egy új részt, tehát ebben a pillanatban is vetítik, jelenleg a Vegetto-s részeknél tartanak.

Amúgy valóban jönni fog nyáron egy új Dragon Ball sorozat és a Buu saga után veszi fel a fonalat, reméljük, nem lesz olyan rossz, mint a GT!

2015. máj. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Köszi az infót , nem is tudtam róla , hogy folytatják a kai-t.Ezt jó tudni.
2015. máj. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A kai az csak újrarajzolás, és rövidítés a DBZ cselekményének. Jobb effektek, stb.
2015. máj. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Kai pontosítva a filler, azaz a töltelék részeknek a kihagyásával készült, plusz persze fel lett tuningolva. Így egy mangahűbb változatát láthatjuk a Dragon Ball-nak ( pontosabban a Z részeknek, mert a Dragon Ball manga nincsen Z-re és simára osztva, a GT meg soha nem jelent meg mangaként, így nekem az nem is létezik ).
2015. máj. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!