Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » DE HOGYAN LEHET DERMESZTŐ...

DE HOGYAN LEHET DERMESZTŐ ERŐSEBB SSJGOD2-ES SZINTŰ GOKUNÁL? Talán Shenlong ad neki ekkora erőt a feltámasztásával együtt? Vagy hogyan?

Figyelt kérdés
Dragon Ball Z Fukkatsu Movie-ban fog megtörténni hogy legyőzi az 'arany' Dermesztő SSJG2 Goku-t de hogyan lehet nála erősebb? Hiszen Dermesztő egy sima ssj formánál is gyengébb volt a legfejlettebb formájában is, most lép egy szintet, de akkor is lehetetlen hogy ennyit fejlődjön.

2015. ápr. 21. 17:08
 1/6 taopaipai ***** válasza:
ez egy nagyon jó kérdés, az én elképzelésem, hogy saját erőből lép egy új szintre, és így arany dermesztőként egyenlő egy istennel, de hogy milyen úton jut ekkora hatalomhoz csak a filmből fog kiderülni, amiről nem tudom mikor lesz elérhető, te tudsz erről bármit is?
2015. ápr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez az "arany dermesztő" olyan lehet, mint az SSJ szint. Csak nem a haja lezs sárga, hanem a teste. Nem tudom, hogy SSJG2-t hogy szárnylaja túl... Igazából lényegtelen, a movie-kban sok ellentmondás van. Pl. brolly.
2015. ápr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most nagyon beindult a Dragon Ball Z .Jonnek az uj moviek,jatekok.En szinte ezen nottem fel.Szerintem ne keress sok logikat a moviekban.A keszitok nem nagyon csinaljak ugy :"Hogyha ez volt,akkor ennek es ennek igykell lennie".Csinalnak egy tortenetet es kesz.
2015. ápr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt az utóbbi két mozit Toriyama írta, szerintem meg is látszik. Legalábbis a Kami to Kami tök jó volt, az újabbat még nem láttam. Biztos meglesz a magyarázat, hogyan lehet méltó ellenfél. :) Dermesztő egyébként is a legjobb főgonosz volt, remélhetőleg méltó visszatérést kapott. :))
2015. ápr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát úgy tudom dermesztőt feltámasszák,aztán egy katonája elmodja neki hogyha most menne oda gokuékhoz legyőznék őt, mert goku már legyőzte Majin boo-t is! Aztán dermesztő azt mondta 3 vagy 4 hónap edzéssel le tudná csapni goku-t! Dermesztő az a fajta lény aki sose edz alapból erős, Ha belegondolunk hogy keményen edz egy ssj2 szintet biztos hozna :D Ez a Új arany forma meg dermesztő isten formája lehet! Mert Goku itt már sokkal erősebb mint a Z végén, és dermesztő olyan arany forma nélkül olyan Cell erejű lehet goku meg olyan gohan ssj2 szintű, átváltozás nélkül szégyeníti meg a végső formába lévő dermesztőt! Aztán lép dermesztő ebbe az arany formájába! És ott goku már kapja az ívet! És felrobban a föld aztán valami időutazás lesz és ha jól tudom vegita fogja bedarálni dermesztőt! :D
2015. máj. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Spoiler

Megnyugtatlak sehogy a csata részében csak olyan volt mint egy jó horgász.Beetetett. Egy csellel gyűri le egyedül. De aztán Vegita is megerőszakolja hiszen nagy 0 valójában még ez a Dermesztő szint is.....

2015. jún. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!