Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések! Ti milyen animéket...

Animések! Ti milyen animéket ajánlotok 2015-re?

Figyelt kérdés
Ti miket ajánlotok? :D Mit lenne érdemes megnézni? Nézegettem mit lenne érdemes, de a ti véleményetekre is kíváncsi lennék.

2015. máj. 26. 19:33
 1/6 anonim válasza:
Highschool dxd born?
2015. máj. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Mármint a mostani, meg az előző szezonból? Mert azt azért még nem tudom megmondani, hogy a következő szezon milyen lesz, még ha tudom is a címeket amik meg fognak jelenni :D


A mostani szezonból amikbe érdemes belenézni:


Kekkai Sensen

Ore Monogatari

Lupin

Esetleg még az Owari no Seraph, de az se túl kreatív.


Folytatásosak közül mindenképpen a Gintama (az egyetlen nézhető shounen vacak...), Fate/Stay, illetve a Sidonia no Kishi


Előző szezonból:


Death Parade

Esetleg az Ansatsu Kyoushitsu, de a manga jobb.

Yoru no Yatterman


Nekem a Yurikuma Arashi is tetszett, de ki tudja~


(Az a vacak High School DxD-ből meg már kezd elegem lenni...mármint komolyan, az összes létező műfaj közül az ecchi a leghasztalanabb, története nulla, de semmi action nincs benne, csak mellek...akkor már inkább nézek hentait, ott történik is valami...)

2015. máj. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen úgy gondoltam. :D

Hát a Highschool DxD-t még sosem láttam. De annyi rosszat hallottam róla, hogy nem is tervezem megnézni. A mostaniakból az Ore monogatari-t az Owari no Seraph-ot és a Kekkai Sensen-t nézem. :D A Kekkai Sensen-nek valahogy oda meg vissza vagyok a hangulatától, annyira tetszik. :D

A kövi szezonból még csak a Sidonia no Kishi a biztos, az előző évadát is hétről-hétre vártam. :D De majd a többibe is belenézek amit mondtál.

2015. máj. 26. 20:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Mostani szezonból: Unlimited blade works 2. évada és DanMachi. Többi szerintem elég gagyi.

Esetleg még Gintama, ha többi részt láttad.

2015. máj. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Binan Koukou Chikyuu Bouei-bu Love! Kb olyan mint a Sailor Moon, csak fiúkkal.. :3
2015. máj. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :D
2015. máj. 27. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!