Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában, Londonban szeretnék...

Robert127 kérdése:

Angliában, Londonban szeretnék dogozni a 2015 nyarán, akkor 16 eszek, van lehetőségem, mit ajánlotok? (bármiyen munka lehet, és fontos, hogy Londonban)

Figyelt kérdés

2014. ápr. 21. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
semmi esetre sem javaslom. egyrészt diákként minimálbéres meló jár, mivel végzettséged, szakmád nincsen. másrész pedig amíg nem vagy 21 éves, addig a rendes minimálbért(bruttó 6.31/óra) sem kapod meg, pedig még az sem elég semmire, csak tömegszállásra. tanulj, építs kapcsolatokat, szerezz szakmai tapasztalatot, és majd azután gyere ki, normális bérért. minimálbér alatt keresni, és 10-en lakni egy lakásban, semmivel nem jobb, mint az otthoni megélhetés.
2014. ápr. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nagyon messzi van még...
2014. ápr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az elsőnek mondom, hogy most még csak a nyárra szeretnék kimenni, és annyi pénz kellene csak,hogy a lakást valamiből kifizessem, ezért kellene meló! :)
2014. ápr. 21. 13:29
 4/8 anonim ***** válasza:

Kulon lakast ennyi penzbol keptelenseg kifizetni. Szerintem nezz korul a londoni ingatlanberletek kozott hogy milyen arak vannak.

Nem ertem miert lenne jo neked kijonni es tomegszallason vegig nyomorogni egy nyarat.

2014. ápr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

én sem értem...sehogy nem jössz ki így jobban, mintha otthon dolgoznál diákmelot...lehet, hogy több itt a fizu, de a lakásbérlés az egeket verdesi...(bár én Bristolban vagyok, de lényegtelen...)

nincs itt kolbászból a kerítés, és nyári munkázni meg társai, egyáltalán nem éri meg...és maximum tömegszálláson lakhatnál, de kiváncsi lennék, hogy ott is hogyan...kétlem, hogy egy 16 évest bárhol befogadnának mert ő nyárimunkázik és még csak nem is idevalósi....ha lenne hol laknod, vmi rokonnál vagy ilyesmi, azt mondom oké...de igy képtelenség szerintem és marhaság is...gondold ezt még át :)

2014. ápr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Vannak ismerőseim,mostannra már megbeszéltem velük a lakást, igaz egy kicsit távolabb van,Ditkotba,de még mindig érdekelne,hogy felvesznek-e valahova egy 16 évest?
2014. ápr. 22. 16:04
 7/8 anonim válasza:
háááát erre nem tudok válaszolni...:) itt Bristolban felnötteknek van munkalehetőség...esetleg mekibe meg társaiba lehet próbálkozni...hátha az ismerőseid tudják, esetleg érdeklődjenek ők körbe :)
2014. ápr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért Mekibe sem olyan konnyu bekerulni. Férjem szakács, 3 év itteni (mi Londonban élunk) munkatapasztalattal plusz most végez egy uzleti foiskolát. A jelentkezés után behívták interjúra (normálisan feloltozott, mindent amit elvárható) és elkuldték azzal a szoveggel, hogy majd értesítik.

Én egy szerencsejáték cégnél dolgozom, az ottani jelentkezés az interneten 3 órát vett igénybe, átmentem mindenen, ok kerestek. A Meki tesztje élég alapszintu volt, de ilyen jellegu munkatapasztalat hiányában be sem hívtak interjúra.

Az iskolákban sok szépet mondanak a britekrol, csak arról nem esik szó, hogy hol lehet veluk találkozni, mert ha szembe jon velem egy fehér ember, az 90%-ban vagy román, magyar, olasz, spanyol. Egyébként egyes helyeken az is ritka ha fehér ember jon velem szembe.

Egyébként ha vannak ismeroseid akik segítenek a szállásban, akkor a legegyszerubb oket megkérdezni, mert ok még akár be is tudnak juttatni valahova.

2014. ápr. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!