Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen lett a videóm na?

Kati Tibor kérdése:

Milyen lett a videóm na?

Figyelt kérdés

Najó kicsit érdekesen fogalmaztam meg a kérdést :D.

De a lényeg hogy csináltam egy uj videót a csatornámra és szeretném ha mondanátok róla véleményt.

https://www.youtube.com/watch?v=0PUIN0r0sVA&feature=youtu.be



2015. jún. 9. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Kawai ^_^
2015. jún. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

1.a minőség még mindig nagyon szar -.-

2. egyátalán nincs ritmusra vágva.

3.nincsenek benne effect-ek.

4.csak néhány részlet van szövegre vágva.


Nagyon rossz lett.

2015. jún. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ohhhh...

This is video?NO!

It's a SH*T!

(már bocs)

2015. jún. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem elmegy
2015. jún. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem baj belekezdtem egy másik videómba amit már szövegre vágtam meg.A válaszokat elöre is köszönöm :)
2015. jún. 10. 19:42
 6/8 anonim ***** válasza:

Uhm ne haragudj, de ez még elég kezdetleges. Ami nem baj, mindenki volt kezdő de talán meg kéne próbálnod nem egyből 3-4 perces számokra vágni, hanem rövidebb zene részletekre.

Kicsit több odafigyelés - esetleg mielőtt nekikezdesz figyelj oda rá milyen anyagból dolgozol, már az is sokat jelent ha sikerül RAW (felirat nélküli) anyagból vágni vagy ha ez semmiképp nem megy pl a sony vegasnak van olyan beállítása ami segítségével "levághatod" a kép alját és így nem látszik a felirat -.


És a ritmusra figyelj oda, vagy legalább a szövegre. Ha egyikre sem figyelsz oda kevés esély van rá, hogy sok embernek tetsszen a munkád.


Sok sikert!

2015. jún. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jah és még egy fontos dolog. A képarány ne legyen ilyen változó... szörnyen mutat és a szememnek sem tesz jót hogy egyszer kocka egyszerre téglalap féleség...
2015. jún. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 burkus bence válasza:
Fuck this shit I'm out
2015. júl. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!