Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Írnátok nekem animét ebben a...

Ptlg225 kérdése:

Írnátok nekem animét ebben a témában?

Figyelt kérdés

Olyat keresek amiben a szereplők már nevetségesen nagy és színes fegyvereket idéznek elő a semmiből.

Lehetőleg ne egy ilyen sírós,szenvedős legyen amitől az ember életkedve is elmegy és depis lesz.Meg amiben a gonosz azért lett gonosz mert egy szemét/gonosz megölte a családját vagy valami és bekattant és legalább ugyan-olyan ha nem nagyobb szemét lesz.Olyan az átlag emberek bekattannak 1 kis erőtől/fegyvertől/hatalomtól és istennek képzelik magukat világuralom/gyilkolás stb,vagyis az emberiség gonosz görbetükör a nézőnek ilyet már épp eleget láttam.

Olyat keresek mint pl: Chuunibyou demo Koi ga Shitai!, Black Rock Shooter,Date A Live, Chaos;Head,

Vividred Operation, lehet seinen,slice of line,humor,shounen,stb.

Nagy színes fegyver,érdekes történet amin elgondolkozik az ember "a kövi részben végre kiderül" hangulattal.



2015. jún. 20. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
akame ga kill
2015. jún. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Firedoom ***** válasza:
100%

Akame ga kill-depis

Chaos;Head-ez is depis, megis ott van a peldaid között :P

Nagy szines fegyver (kb jo, vagy kitűnő grafikával): Guilty Crown (Helyenként depis, a főszereplőnek kiirtották a csaladjad)

Freezing (Vicces, hárem ecchi)

Highschool DxD (Ugyan az mint az elozo)

Hagure Yuusha no Extertica (detto. Sokaknak nem tetszik, én nagyon regen lattam, akkor meg jo volt)

Angel Beats (Vicces, a vegen szomoru)

Ha slice of Life kell akkor nézz Silver spoont, (Robotics;Notesot, Steins;Gatet)

Egyik sem pont olyan mint kellene, de ezeken kivul csak tomeny vígjátékot ismerek.

2015. jún. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a legtöbbet már láttam a ;-os művek pedig a kedvenceim kár ,hogy az Occultic;Nine-ból nem csinálnak animét nagyon várnám.
2015. jún. 21. 11:01
 4/10 anonim ***** válasza:

Kill la Kill

Kore wa Zombie Desu ka?

2015. jún. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2. mi az hogy depis?12 éves kislánynak kell animét ajánlani?miért lenne depis?guilty crown,na az depis...
2015. jún. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2. most olvasom,az akame ga kill szerinted depis de guilty crownt meg ajánlasz neki?:D normális vagy?D
2015. jún. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kill la Kill

FLCL(Furikuri)

Panty & Stocking with Garterbelt

2015. jún. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

A Noragami az én kedvencem.

Csak ajánlani tudom :)

2015. aug. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tengen toppa gurren lagann az egyik kedvenc animékat ilyesmi.
2016. máj. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tengen toppa gurren lagann az egyik kedvenc animém ilyesmi.
2016. máj. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!