Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Izgalmas, nem sablonos, jó...

Izgalmas, nem sablonos, jó grafikás anime?

Figyelt kérdés

Aminek nem nyomott a hangulata.


Shounen-en kívül bármi jó!



2015. jún. 21. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Cowboy Bebop
2015. jún. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 B1nc1 ***** válasza:

Gondolom az ilyen alap over hype-olt animeket mint pl Attack on Titan es Tokyo ghoul lattad mar mind.

Szoval szerintem amit megkene nezned az a Hamatora, ket evad van belole es eleg jo. Magyar felirat biztosan van valahol.

2015. jún. 22. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit értesz nyomott hangulat alatt. Ha azt, amit én, tehát, hogy már érzed, hogy valamelyik főszereplő meg fog halni, akkor a Grisaia no Kajitsut javaslom. Én imádom. :)
2015. jún. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A Cowboy Bepop-ot, Grisaia no Kajitsut nem láttam. Most tartok a Re Hamatora 3 részénél.


Nyomott hangulat alatt azt értem, hogy nem ilyen világvége helyzet áll fenn, vagy nem ilyen hülye helyzet, mint juuou mujin no fafnir-ban, amellett, hogy az egész infinyte stratos koppintás, amellett még a 2. rész után megunható a hülye hangulata miatt, meg tear miatt :D

Meg ezeket a shóneneket nem bírom már, annyira rossz, s emellett egyetlen rész után tudom mi a vége..

2015. jún. 22. 08:57
 5/10 anonim ***** válasza:

Fate/Zero

Wolf's Rain

Berserk

Evangelion

Madoka Magica

Rainbow

Monster

Steins;Gate


Ezek a legjobb seinenek, amiket láttam, sok közülük nyomott hangulatú, de egyik sem erőltetett, eltúlzott (talán a Madokát és az SG-t kivéve). Mondjuk szerintem a jó seinenhez hozzá tartozik a nyomasztó hangulat...

2015. jún. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ao No Exorcist<33333
2015. jún. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 sereg123 válasza:
Persona 4
2015. jún. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tokyo Ghoul,Ao No Exorcist
2015. júl. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Gangsta.

Fractale

2015. júl. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hamatora
2015. júl. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!