Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok harcművészeti egyben...

Tudtok harcművészeti egyben szerelmes animéket?

Figyelt kérdés

2015. júl. 7. 21:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Phantom: Requiem for the Phantom - akció, dráma, harcművészet, krimi, lélektani, romantikus, seinen, tragédia

Katanagatari - akció, dráma, fantasy, harcművészet, romantikus, seinen, szamurájos, történelmi, tragédia

Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan - akció, dráma, fantasy, harcművészet, kaland, romantikus, shounen, szamurájos, természetfeletti, történelmi, vígjáték

Fate/stay night - akció, dráma, fantasy, harcművészet, iskolai, mágia, mitológiai, romantikus, seinen, szupererő, természetfeletti, tragédia

Basilisk: Kouga Ninpou Chou - akció, dráma, fantasy, harcművészet, kaland, romantikus, seinen, szamurájos, szupererő, természetfeletti, történelmi, tragédia

Erementar Gerad - akció, fantasy, harcművészet, kaland, mágia, romantikus, shounen, szupererő, természetfeletti, vígjáték

Hakuouki - akció, dráma, harcművészet, misztikus, romantikus, shoujo, szamurájos, természetfeletti, történelmi, tragédia

Tsubasa Chronicle - akció, dráma, fantasy, harcművészet, kaland, mágia, misztikus, romantikus, shounen, vígjáték

Rental Magica - akció, fantasy, harcművészet, horror, iskolai, kaland, mágia, misztikus, romantikus, szupererő, természetfeletti, vígjáték

Hidan no Aria - akció, ecchi, harcművészet, iskolai, romantikus, seinen, szupererő, vígjáték

Maji de Watashi ni Koi Shinasai!! - akció, ecchi, fantasy, harcművészet, iskolai, romantikus, seinen, szupererő, vígjáték

Asura Cryin` - akció, ecchi, fantasy, harcművészet, iskolai, mágia, mecha, romantikus, seinen, szupererő, természetfeletti, vígjáték

Madan no Ou to Vanadis - akció, ecchi, fantasy, harcművészet, háborús, kaland, mágia, romantikus

Code: Breaker - akció, fantasy, harcművészet, iskolai, romantikus, shounen, szupererő, természetfeletti, tragédia, vígjáték

Arcana Famiglia - akció, fantasy, harcművészet, mágia, romantikus, shoujo, szamurájos, szupererő, természetfeletti

Absolute Duo - akció, ecchi, harcművészet, iskolai, mágia, romantikus, vígjáték

2015. júl. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ranma 1/2
2015. júl. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?

Más néven DanMachi.

2015. júl. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezeket már láttam: Ranma 1/2,Arcana Famiglia,Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan,DanMachi,HakuoukiKatanagatari,de a többit megnézem.A válaszokat még mindig várom
2015. júl. 8. 14:38
 5/14 anonim ***** válasza:
Nézd meg az Inuyashát.
2015. júl. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Láttam az volt a legelső anime amit végignéztem
2015. júl. 9. 21:37
 7/14 A kérdező kommentje:
Egyébként a Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan részeit hol tudom megnézni?
2015. júl. 9. 21:38
 8/14 anonim ***** válasza:
AnimeAddicts, végig lefordították.
2015. júl. 10. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ott le kell tölteni?Én csupán onlinen tudom megnézni
2015. júl. 11. 15:53
 10/14 anonim ***** válasza:

Online is meg lehet nézni, és le is lehet tölteni.

[link]

A négy jel közül az első az online megtekintés (szerintem egy szem akar lenni:D) a második és a harmadik az ugye a videó (HD vagy SD minőségben), az utolsó meg a felirat.

Meg fentebb ugye ott van a teljes felirat letöltése is.

2015. júl. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!