Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » From the new world/Shinsekai...

From the new world/Shinsekai yori . Lehetséges? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval miután Mariáék elmentek Sqeura(nem tudom hogy kell irni) azt mondta , hogy szerez hasonlo csontokat mint az övék .De volt egy tanács ahol mondták hogy , igen megtalálták a csontokat es minden még a foglenyomat is egyezett .És mivel Sqeura elvette Mariaek gyerekét , ezért nem lehet az hogy miután megszülte Maria a babát elvették tőlük és megölték őket. Így Sqeuranak egyszerűbb lett volna nem ? Végülis Mariáék nem üldöznék őket a gyeremekükert és a csontokkal sem bukna le. Remélem érthető lett és bocsi a hibákért telóról vagyok.

2015. júl. 8. 07:17
 1/5 anonim ***** válasza:
pontosan ez történt
2015. júl. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nekem csak az a fura hogy akkor Sqeura akkor kb 2 évvel késöbb mutathatta volna meg a csontokat . Mert nem hinném hogy miután megszöktek rögtön másnap már csinálták volna (de hát ki tudja?) és a terhességi idő is (kerekítsük 1 évre) számít .
2015. júl. 21. 15:17
 3/5 A kérdező kommentje:

Lemaradt a vége

Szóval akkor kb még 1 évet biztosan kellett volna élniük nem ?

És akkor már rég elkezdték volna keresni őket.(Mivel Saki azt mondta meghaltak de a testeket nem talalták meg ezért kikövetkeztethették hogy mégsem haltak meg . )És elég gyanús lett volna hogy egy szörnypatkány megtalálta a csontokat akkor miért vitte volna el a városba , mikor az lehetett egy szörnypatkányé az a csont , mert hasonlít a csontjukaz emberekére.Nem ?

2015. júl. 21. 15:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom megparancsolták a szörnypatkányoknak, hogy ők is keressék Mariaékat. Amíg meg nem született a gyerek elrejtették őket, utána megölték őket, és vitték a csontjaikat.
2015. júl. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aha . Hát ez szomorú
2015. júl. 26. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!