Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért van az, hogy az animékbe...

Ré a napisten kérdése:

Miért van az, hogy az animékben ha kukkolnak, elered az orruk vére? A valóságban is van ilyen, vagy ez csak amolyan animés dolog?

Figyelt kérdés

2015. júl. 8. 07:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez olyan animés kifejezés, mint az izzadság csepp vagy a kék vonalkák a szem alatt. Tulajdonképpen a szexuális ingerencia hatására elpattan egy ér az orrukban. Élőben még nem láttam ilyet, de elő fordulhat...
2015. júl. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
Kb azért az animékben fordul ez elo mert Japánban más az étrend és akkor az orrban könnyebben pattan el egy ér vagy ideg vagy mittomén mi
2015. júl. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én láttam már ilyet :D

Strandoltunk, hideg vízből jöttünk ki és két gyönyörű lány ment el mellettünk bikiniben.Na nem részletezem, egyik srácon mondjuk úgy, hogy látszott, hogy tetszik neki a látvány :D és mellette az orra is vérezni kezdett.Mondjuk amúgy nem hiszem, hogy lenne ilyen normál esetben, amikor nincs hirtelen viszonylag nagy hőmérsékletingadozás, meg amúgy is aránylag gyakran vérzik a srác orr.

2015. júl. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az egyik Így jártam anyátokkal részében volt egy fickó és ha felizgult akkor mindig vérezni kezdett az orra :D

és nem hiszem, hogy az animékből vették volna.

Lehet, hogy van ilyen igazából is.

Az animékben, rajzfilmekben nehéz az armimikát, és hasonlókat meg animálni ezért folyamodnak a legtöbbször ehez hasonló trükkökhöz.

2015. júl. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*arcmimikát, testbeszédet
2015. júl. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Igen van ilyen én nekem is elpattan néha az orrom vére , elvileg ( ezt doki momdta nekem ) hogy akinek kicist több vagy folyekonyabb a vere annak mikor emelkedik a vernyomasa akkor az orrban a gyengebb erek elpattanhatnak. 17\L
2015. júl. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
A legtöbb dolog amit írtak ide hülyeség. Azért van mert ha felizgulnak elég hülyén nézne ki hogy a fiúknak egy hegy van a gatyájukban, és van is egy hiedelem miszerint akinek vérzik az orra az felizgult mert annyira felment a vérnyomása hogy elpattant egy ér. Ezért van
2016. máj. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amit most írok az nem tudományosan meg mit tudom én hogyan igazolt, csak én magamnak ezt találtam ki magyarázatnak:


A látványosabb hatás érdekében felizgultság esetén megfordították a vér irányát, hogy ne délre, hanem északra menjen :D

2016. máj. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!