Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » (Főleg animés) lányok! Nektek...

(Főleg animés) lányok! Nektek bejön egy olyan fiú, mint az Inu x Boku SS-ből Soushi Miketsukami?

Figyelt kérdés
Nem külsőre, hanem belsőre értem. Tehát valaki olyan, aki teljesen odavan, mindenét feláldozná érted, minden kívánságodat teljesítené, érzékeny, viszont megvéd mindig, bejönne nektek?

2015. jún. 15. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva, nem. Ez a sok jó tulajdonság egyben egy nyápicot ad eredményül, akit könnyű manipulálni. (Mielőtt beszólna valaki, láttam az animét, tudom milyen a csávó).
2015. jún. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kicsit mániákus de szerintem aranyos
2015. jún. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem láttam az animét, de leírás szerint belsőleg olyan mint a barátom... szóval igen, bejön.
2015. jún. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Sajnos volt már dolgom ilyen sráccal, és bár kedves-aranyos, az idegeimre ment.
2015. jún. 16. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Nevem Panni ***** válasza:
Abszolút. Persze egy kicsit megváltoztatnám mert végülis nem egy lábtörlő. Amúgy külsőre nem tudom kinek tűnt fel de hasonlít a Vampire Knightből Zero Kiryu-ra.
2015. aug. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Igeeen ez olyan aranyoooos :3
2017. jan. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, ha valaki ennyire lealacsonyítja magát, bármilyen okból is tenné ezt. Ezen kívül amúgy bejön :)
2021. nov. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!