Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » SOS a Kuroshitsuji sorozatba...

SOS a Kuroshitsuji sorozatba lesz több mint baratsag a komornyik es az urfi kozott?

Figyelt kérdés
nem reg kezdtem el nezni ami leeg bonyolult volt mert videoknal nem vettem ertettem sokaig a storyt es kiderult valami cirkuszos ilyen sorozat is van, de a simaba lesz koztuk tobb mint baratsag? es mi eza masik cirkuszos?

2015. júl. 17. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
nem
2015. júl. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hát a Book of Circus a további folytatás..

Aztán ott van még a Book of Murders

2015. júl. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ha az első évadot kivégzem akkor jön a cirkuszos?
2015. júl. 18. 08:39
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első évadnak gyakorlatilag csak az eleje passzol a mangához. Az se teljesen. A második évad (amibe Alois meg a másik komornyik van) pedig teljesen független a mangától.

A Book of Circus és a Book of Murder a manga eseményeit dolgozza fel.

Tehát a legpraktikusabb így:

1. évad

2. évad

Book of Circus (különálló, így nem mondhatom igazán, hogy az első évad utánra tehető)

Book of Murder (szintén)


De a legegyszerűbb és legjobb ötlet elolvasni a mangát, mert az az én véleményem szerint sokkal jobb :D

2015. júl. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :DDD
2015. júl. 18. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!