Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek megéri elkezdeni...

Szerintetek megéri elkezdeni a Bleach animét?

Figyelt kérdés
Még nem néztem ilyen hosszú animét és félek, hogy megbánom ha elkezdem mert (kb.360) részt nem egy napig tart megnézni és sajnos elég sok rosszat halok róla!

2015. júl. 18. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

Az a baj vele mint a Narutoval: egy idő után bedöglött, célját vesztette.


Az első évadok (más animénél: egyes évadok) persze, jók, de nem érdemes az összes részt megnézni.


Az animék tipikus problémája a fillerhalmozás (a heti egy epizód gyorsabban halad mint a manga amiből készítik), vagy a céltévesztés (amikor a történet többé nem halad semerre, csak "van").


Ami eddig tizensok éven keresztül folyamatos történetet tudott produkálni és nem halt bele, az talánm egyedül a Dragonball.

2015. júl. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az első nagy "fejezetét" (Soul Society arc) mindenképpen, ez asszem az első 60 valahány rész. Először ilyen "heti egy szörny" típusnak indul, de aztán beindul. A vége fele teljesen eldobta az agyamat, olyan epikus volt. Úgy képzelek el egy igazi harcos animét.


Utána sajnos 1. jönnek a filler epizódok, amik iszonyszarok, de ezeket ki lehet hagyni. 2. nagyon erős minőségromlás. Voltak még benne nagyon jó harcok, de kb. ennyi. Ha tetszett az az első "pár" rész, akkor valószínűleg folytatni fogod, ha nem, legroszabb esetben mész a következő animére.

2015. júl. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a Bleach jól indult, és alapvetően egy jó ötlet, csak elég szar a megvalósítás. Mindig ugyanaz történik benne, van egy séma és folyamatosan az ismétlődik. Plusz az anime egyelőre véget ért már évekkel ezelőtt, de a manga még mindig fut, és a történet sosem volt még ilyen szar, mint most.

Nekem hatalmas csalódás a Bleach.

2015. júl. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A One Piece sokkal hosszabb. Holnap jön ki a 702.epizód, de sztem az megunhatatlan.
2015. júl. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Gyémántlány ***** válasza:

Gyermekkorom első animéje volt, két és félszer néztem azóta végig az egész sorozatot.

Szerintem abszolút megéri elkezdeni, vannak benne nagyon jó kis karakterek, elgondolkodtató monológok, érdekes kapcsolatok a szereplők között. Persze megvannak a maga hibái, néha ismétli önmagát, és nem kevés a filler sem, de én kifejezetten szeretem az ilyen részeket is.

A harcjelenetek jók, legtöbbször pörgősek, az anime közepe fele kezdenek igazán beindulni.

Kezdd el, addig nem tudhatod biztosan,hogy számodra megéri-e :)

2015. júl. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat lehet elkezdem! :)
2015. júl. 18. 20:24
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
én azt javaslom nézd fillérek nélkül, és majd a végén ha tetszett akkor külön kis történetekkén nézheted őket
2015. júl. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nézni akarod, akkor előtte guglin keress rá,hogy "Bleach filler episodes" és amik ott felvannak sorolva, azokat ne nézd meg!
2015. júl. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Inkább nézd meg az Inuyashát.
2015. júl. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, az inuyasha-át 2x láttam!
2015. júl. 20. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!