Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok ajánlani több mint...

Tudnátok ajánlani több mint 24 részes de nem többszáz részes harcos animét (többi lent)?

Figyelt kérdés
Olyat keresek ahol harc közben nem várja meg az ellenség h fél órán keresztül taktikai megbeszélést tarts és ha valamelyik fél bevisz egy csapást nem magyarázza meg h mégis hogyan csinálta hanem valahogy máshogy oldja meg az anime h ertsd is mi folyik(ha ez egyáltalán szükséges) És legyenek benne érdekes, jól kidolgozott karakterek de ne legyen brne idegesítő csaj aki csak azért van h sírjon az egyik főbb fiú szereplő után(mint pl Sakura a Narutoban)

2015. júl. 19. 10:23
 1/3 anonim válasza:
Beelzebub, Soul Eater, Ao no exorcist?
2015. júl. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fullmetal Alchemist Brotherhood.


Van szinkron is, de nekem feliratosan jobban tetszett, bár az egyetlen feliratozás amit találtam nem valami jó minőségű videóhoz jár. Viszont annyira belefeledkeztem, hogy már fel se tűnt, hogy kicsit pixeles a kép.

2015. júl. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Egyébként én is a feliratosat preferálom, mivel a magyar szinkron elég ratyi!
2015. júl. 19. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!