Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Filmcímet keresek az emlékeimb...

Filmcímet keresek az emlékeimben megmaradt töredékek alapján. Segítség?

Figyelt kérdés
Kb 5-7 éves koromban a 90'-es évek elején láttam egy filmet. Nem emlékszem a címére, sem a főszereplőre, csak arra, hogy távol keleti (kínai vagy japán szerintem) szereplők voltak benne meg sárkányok. A harcosok sárkányokká változtak a filmben. A sárkányokat úgy lehetett elpusztítani, hogy egy nagy gyűrűt kellett fejükre húzni. A karddal megszúrt sárkányoknak vagy embereknek (erre már nem emlékszem pontosan) sárga meg zöld meg mindenféle színes vérük volt. Eléggé zavaros a kép, de nagyon régen kb 20-22 éve láttam ezt a filmet még videokazettán. Valaki aki láthatta ezt a filmet? Esetleg ha valakinek rémlik valami és emlékszik a címére?

2015. júl. 7. 13:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!