Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Olyan animét keresek amiben a...

Olyan animét keresek amiben a srác/lány a középkorba kerül. Nem játékba meg ilyenek hanem simán a középkori japánba. Tudnátok nekem ilyet mondani?

Figyelt kérdés

#anime #időutazás #Közèpkor
2015. júl. 20. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetnek benne démonok? Ha igen akkor Inuyasha. Ha nem akkor nem tudok ilyen animét.
2015. júl. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az Inuyashát ismerem.
2015. júl. 20. 16:46
 3/4 anonim ***** válasza:

A Gintama majdnem középkori, a szamurájok korának végefelé játszódi. Egy ilyen jópofa, limonádé vígjáték.


Bakumatsu Kikansetsu Irohanihoheto

Ezt nem láttam még, csak elraktam magamnak valamikor. Ez is egy szamurájos világban játszódik, bár biztosan vannak benne fantasy elemek.


A Mushishi is a pár évszázaddal előtti Japánban játszódik. Nem egy akciófilm, nagyon szép a rajzolása, érdekes rövid történetekből áll, a babonák világából merít. Fent van Inda videón is.

2015. júl. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Firedoom ***** válasza:
Oda Nobunaga no Yabou, ha szereted a vicces, ecchi, hárem animeket
2015. júl. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!