Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a kedvenc animétek?

Kockalany4 kérdése:

Mi a kedvenc animétek?

Figyelt kérdés
Azt is írjátok le hogy miért!! ;)

2015. júl. 26. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Strike The Blood. Nem kell erre magyarázat szerintem ^ˇ^
2015. júl. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%

Strike the Bloodra mondjuk adhatnál, lényegében tucatanime.


Rainbow és a Berserk.

2015. júl. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fullmetal Alchemist Brotherhood, szigorúan japán szinkronnal ^^
2015. júl. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Code Geass, sok csavar, zsenialis tortenet nagyon epic karakterekkel meg persze 1 zseni foszereplovel :)
2015. júl. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

Jelenleg a Gintamára függtem rá, nagyon csúnyán "lealázta" a többi kedvencemet. Minden megvan benne: jó karakterek, dráma, vígjáték, jó harcok, mondanivaló.

A második kedvencem a Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin, ez elég komoly mondanivalóval és történettel rendelkezik, a mindenen átívelő, igaz barátság áll a középpontjában. Kicsit lelkiismeret-furdalásom van amiatt, hogy egy ilyen erős anime előtt van a Gintama, de egyszerűen nem tudom nem imádni ><

A harmadik, ami nagyon sokáig volt az első, a Code Geass (pontosabban a második évad). Ahogy korábban is írták, nagyon jó, csavaros történet, jó szereplők, harcok, szintén rengeteg mondanivalóval.

Az első évad viszont csak ötödik, mert szó szerint kettészakította őket (s vele együtt a szívemet is) a Shigatsu wa Kimi no Uso, ami az egyik legjobb dráma, amit láttam. Hacsak belegondolok, könnyeket csal a szemembe.

2015. júl. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Az Inuyasha : Mert jó.


Kaleido Star : Szintén.

2015. júl. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Iza-chan válasza:
Hmm... Nagyon sok anime van amit szeretek. A jelenlegi kedvencem az Another.
2015. júl. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mamacsom ***** válasza:

anothe-mert jo a hattertortenet, szep a rajzolasa es a szinvilaga, jol eltalaltak az egesz animet

yahari ore no seishun love come ga machigatteiru-nem azert tetszett meg, mert hosszu a cime, hanem, mert a foszereplo fiu az elso reszben megfogott ay egesz karakterevel meg a doglott hal szemevel... es ennek is eleg jo a tortenete, annyira nem tucat

toradora-szereplok, megfogtak, ez az egesz annyira jol ki lett talalva, az egesz cselekmeny egyszeruen jo es megunhatatlan, en eleg sokszor neztem vissza es vannak pillanatok, amikor vissza akarok tekerni az elejere es ujranezni

baccano-az a baj, hogy nekem ezt az animet eleg sok idombe tellett, hogy megnezzem, valahogy nem ment ugy, mint pl az accel world-nel, kellett a reszek kozott idot hagynom es mas animebe is beleneznem(tipikus szokasom)

durarara-kicsit olyan, mintha a baccano folytatasa lenne...egyebkent rejtelmes vilag es szereplok, igazabol senki nem tud semmit a masikrol, ezt nekem egy felejthetetlen elmeny volt vegignezni a hatterbol

vampire holmes-nagyon egyedi a rajzolas, es sajnos nagyon rovidek a reszek, raadasul mar a 4.reszetol nem talaltam

ping pong the animation-regi rajzolasi stilusu, ami nekem eloszor nem nagyon jott be, de minel tovabb neztem, annal jobban tetszett(igy voltam a hana yori dango-val is)

danganronpa the animation-ismerosom ajanlotta es nem csalodtam benne (csak kicsit a minosegeben)

deadman wonderland-shiro miatt tetszett meg, ganta meg olyan kisfiusnak tunik, mint yukki (mirai nikki), de aztan teljesen mashogy tortentek a dolgok, mint ahogy azt elkepzeltem

attack on titan-kihagyhatatalan, ha egyszer megnezed, nem fogod elfelejteni, akkora nyomast gyakorol rad, mikozben nezed

sankarea-kedvenc zombis anime, utana jon csak a kore wa zombie desu ka? es a high school of the dead

noragami-jo kis anime volt idotolteskepp

mekakucity actors-teljesen mas rajzolasa van, mint a tobbi animenek, nagyon tetszett es elegge megcsavartak a tortenetet is

black rock shooter-furcsa a maga modjan, de szeretem, mert nagyon sok erzelem van benne, bar ez nem latszik annyira, igazibol ezzel is lassan haladtam, mint a csiga

hyouka-unalmas es szorakoztato egyszerre

assassination classroom-kedvencem kuro-sensei, csak miatta nezem, kicsit meg azert a kuroko kinezetre "masolat", nagisa miatt is

ookiku furikabutte-szeretem, mert baseball-os, es megint ott van egy betoji

junjou romantica es sekaiichi hatsukoi- mindketto jol meg van csinalva, es igaz, hogy a sekaiichit a junjou utan csinaltak, de nekem kicsit jobban tetszett (egyebkent most fut a junjou 3.evada^^)

hentai ouji to warawanai neko-annyira aranyosnak tunik a rajzolasaval, amekkora hulyeseg is...(de attol meg jo, es ugyanezt mondanam a chuunibyou demo koi ga shitai-ra is)

ore no imouto ga konna ni kawaii wake ga nai- baty es hug, titkok a hugirol..alapjaraton a tortenet nem szol semmi erdekesrol, de meg mindig poen ujranezni

hana saku iroha-valamiert magamra ismertem ebben az animeben

death note-orok kedvenc, beteg foszereplok, tenyleg felejthetetlen reszek es jelenetek

nana-az elejen bele sem akartam nezni a hallottak alapjan, de kellemes csalodas volt

lovely complex-annyira kedves kis tortenet, hogy meg maig a kedvencem

(bocsi, hogy ennyit irtam)

2015. júl. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
An no exorcist - nagyon jo a története és sok benne a vicces rész
2015. júl. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!