Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen animéket ajánlotok?

Milyen animéket ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok otthon az animékben, de egy párat átfutottam :) (egy-két mangát is olvastam) és ajánlottak is egyet, kettőt /death note(amit el is kezdtem, azt hiszem, egy évadot néztem végig) és a fairy tail(amibe csak belekukkantottam) és imádtam a tokyo ghoult, a brothers conflict nem volt rosz, és az eredeti sailor moonból is átszenvedtem pár részt... De most...! Nem tudom, mihez kezdjek :)) nektek mik voltak a kedvenceitek? Miért? :)) arigatou

2015. júl. 27. 00:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezek a kedvenceim:


Attack on Titan

Code Geass

Death Note

Fate/Zero


Mind a négy komorabb hangvételű, izgalmas, fordulatos, és egy-egy komolyabb kérdést feszeget.

2015. júl. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Megjegyzés: kérlek csak rövidebb (max kb 40 részes) sorozatokat mondjatok :)) köszönöm előre is
2015. júl. 27. 00:42
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hálás vagyok, h tudtál mondani pár újat, majd utánanézek
2015. júl. 27. 00:43
 4/20 anonim ***** válasza:

Uraharashop.hu-n rendszerezve van egy csomó.

Nagyon nem ajánlanék, azt nézd, ami megtetszik.

Most épp a Gintamát nézem (bár nagy kihagyásokkal), jó kis limonádé sorozat. Amit még ajánlok, hogy nézd végig a régebbi nagy animéket. (Trigun, Black lagoon, Yu Yu Hakusho, Evangelion, GitS, Metropolis, Chihiro és még sokan mások) Érdemes alulról építkezni, mert ad némi pluszot, ha látod mire is építkeznek az újabb alkotások.

2015. júl. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez 64 részes, de mindenképp nézd meg, animés alapműveltség:D Fullmetal Alchemist Brotherhood. Van szinkron is, de nekem felirattal jobban tetszett, te döntesz :))


Akame ga Kill

Akatsuki no Yona

Angel Beats

AnoHana

Another

Ao Haru Ride

Ao no Exorcist

Barakamon

Btooom!

Chihayafuru 1,2

Gosick

Hakushaku to Yousei

Hyouka

Isshuukan Friends

K-ON!

Kaichou wa Maid-sama

Kamisama Hajimemashita 1,2

Kaze no Stigma

Kimi ni Todoke 1,2

Kyoukai no Kanata

Kotoura-san

Nisekoi 1,2

Noragami

Ookami Shoujo to Kuro Ouji

Owari no Seraph

Sakurasou no Pet na Kanojo

Shigatsu wa Kimi no Uso

Tonari no Kaibutsu-kun

Toradora


Elég vegyes ízlésem van, szóval sokfélét találhatsz itt:D Nem mind a kedvencem, de élveztem őket. Olvass utánuk animeaddicts.hu-n:)

2015. júl. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Én inkább a komorabb, véresebb animéket szeretem, akcióval megfûszerezve. A thriller és drámai animéknek sem mondok nemet, csak ne csöpögjenek a nyáltól.

Attack on Titan

Tokyo Ghoul

Death Parade

Deadman Wonderland

Kuroshitsuji (és a book of circus!)

Shiki

Another

Phantom: Requiem for the Phantom

Elfen Lied

Fate/Zero

Hellsing

Psycho pass

Claymore

Mirai Nikki


Amibe még érdemes belenézni, de hosszúak (shounen animék):

Inuyasha, Fullmetal Alchemist testvériség, Naruto + Naruto shippuuden, Soul eater.

A fairy tail szerintem egy rossz Naruto kopi gyerekek részére.

16/L

2015. júl. 27. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nézd meg az Inuyashát, meg a Kaleido Start.
2015. júl. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
39%
NARUTO
2015. júl. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Iza-chan válasza:
Another, Mirai nikki, Shiki, Soul eater, Sword art online, Angel beats, Blood C, Maid-sama, Kuroshitsuji
2015. júl. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
40%
A naruto qrwa unalmas, azt meg ne nézd. Ebben a kategóriában (neverending shounen) magasan túlszárnyalja a Fairy Tail.
2015. júl. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!