Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen animéket ajánlotok?

Milyen animéket ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok otthon az animékben, de egy párat átfutottam :) (egy-két mangát is olvastam) és ajánlottak is egyet, kettőt /death note(amit el is kezdtem, azt hiszem, egy évadot néztem végig) és a fairy tail(amibe csak belekukkantottam) és imádtam a tokyo ghoult, a brothers conflict nem volt rosz, és az eredeti sailor moonból is átszenvedtem pár részt... De most...! Nem tudom, mihez kezdjek :)) nektek mik voltak a kedvenceitek? Miért? :)) arigatou

2015. júl. 27. 00:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
48%
Egyet értek az utolsóval. A Narutó az egyik legpocsékabb anime, amit Magyarországon vetítettek. Kb. a Pokémon szintjén van.
2015. júl. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Rengeteget összeszedtetek :')
2015. júl. 27. 22:16
 13/20 anonim ***** válasza:

Beelzebub-ot bírtam, meg mostanság kezdődött a GANGSTA., ami nagyon ígéretesnek néz ki. :D

Többet is ajánlanék még, de látom már előttem megtették (ráadásul tényleg jókat írtak), úgyhogy egy jó ideig nem kell aggódnod az anime hiány miatt. xD

2015. júl. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Unari ***** válasza:

Berserk (Dráma, kis romantika, dark, vér)

Asura (Huh....döbbenet 16++)

Elfen Lied (aranyosbrutális)

Wolf's Rain (Kötelező elem.)

Ergo Proxy (poszt-apokaliptikus, dráma)

Gantz (egyszerűen jó)

Ninja scroll (feudáis fantasy japán kaland)

Samurai X OVA (nagyon jó)

Samurai 7 (Ha már itt a Ninja scroll ez se maradjon ki)

Memories (3 sztori. egyszer kötelező megnézni)

Neo ranga (pörgős fordulatos izgalmas kaland)

Trigun (Végignézve igen kormor történet kanyarodik belőle)

Cowboy bebop (klasszikus, de utánozhatatlan stílus)

Kite (bérgyilkos lövöldözős. átlagos)

Chobits (schi-fi, romantikus, komikus, meg dráma is)

Air (Dráma, romantikus, szerethető)

DearS (hasfodós nevetős, ecchi, egy kis romantika)

Love Hina (romantikus, vicces, aranyos)


1 liter könny (nem anime, de szerintem nem lehet kihagyni. Aki szereti a könnyfakasztó, de mégsem túlerőltetett drámát annak kötelező)


Nekem ezek a kedvenceim - már ami eszembe jutott.

2015. aug. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Az első anime amit végignéztem az a Lovely Complex egyszerűen imádtam ha szereted a barátságból szerelem jellegű történeteket akkor csak ajánlani tudom!
2016. jún. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Lovely complexet én is ajánlom.Hatalmas anime,jó történet és a poénok is nagyszerűek. :D
2016. jún. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs baj a Narutóval. Én sem néztem már a Pain utáni filler-gödörtől kezdve, csak olvastam a mangát, de attól még voltak benne nagyon szép pillanatok. Az anime tele lett nyomva rengeteg felesleges és unalmas fillerrel, visszaemlékezéssel, de a manga az alapmű az utolsó, háborús részt leszámítva.
2016. jún. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

En azt mondom kezd el a One Piece-t :D

Igaz hogy 760 reszes es meg mindig fut (never ending anime :D)

De nagyon jo. Elkepesztoen izgalmas. Igaz hogy az elso kb. 40 resz unalmas mert meg akkor alakuk megfele a csapat, de utana nagyon jo. En is nehezen kezdtem elfele mert hogy olyan hosszu, megis sok ejszakan at virasztottam hogy nezzem :D


Rovid animek :D : Akame ga kill, Death Note, Code Geass, Soul Eater, Noragami,Attack on Titan


A Fairy Tail is elkepesztoen jo. Azt is megeri nezni/folytatni

2016. okt. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Es elfelejtettem a One Punch Man-t

Meg egy kis 'retrosagnak' a Yu Gi Oh-t (ebbol a GX sorozat a legjobb szerintem)

2016. okt. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Pokemon
2018. febr. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!