Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok ilyet mondani?

Tudtok ilyet mondani?

Figyelt kérdés

Tudtok mondani valami jó kis animét,ami lehetőleg nem szerelmes(nem nyáladzanak benne a karakterek)Ha nem valami izgalamas,kaland,misztikus,esetleg horror, fantasy?!(Amiket láttam:Kuroshitsuji,Makai Ouji,Durarara,K-Project,Another...-csak gondoltam leírom hogy hát ha valaki ismer hasonló animéket) A lényeg hogy valami jó kis anime legyen ami magával ragad :)

Előre is köszönöm a segítséget!(Igen,az Inuyashát már láttam)



2015. aug. 1. 09:54
 1/5 A kérdező kommentje:
*Hanem
2015. aug. 1. 09:56
 2/5 anonim ***** válasza:

Remélem jól gondolom, hogy a horror is csak egy választólagos jellemző... (Horrort csak az Anothert láttam:D)

Írok néhány horrort, de mivel nekem eleggé alacsony a "félelemküszöböm", nem tudom, hogy neked mennyire lesznek ijesztőek:P


Shinsekai Yori

Gokukoku no Brynhildr

Mirai Nikki

Monster

Shiki

Highschool of the Dead

Kore wa Zombie desu ka?


Gosick(misztikus, krimi)

Fullmetal Alchemist Brotherhood (kaland, fantasy)

Kyoukai ni Kanata (fantasy)

No Game No Life (fantasy)

Noragami (fantasy)

Owari no Seraph (fantasy)

Dusk Maiden of Amnesia (fantasy, horror>az utóbbi nem éppen stimmel, műfajfelsorolásban ott van, de még szerintem sem volt ijesztő)

Akame ga Kill

Angel Beats (a legvégén van 10 perc nyáladzás, de inkább harcról, meg szomorú halálokról (jelenlegi szereplőké) szól)

Btooom! (tipikus ölsz vagy megölnek)


Hirtelen ennyi :P

2015. aug. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2015. aug. 1. 20:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Helyes-helyes.
2015. aug. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:,D
2015. aug. 2. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!