Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok mondani ilyen vagy...

Tudtok mondani ilyen vagy ehhez hasonló filmet?

Figyelt kérdés
Olyan filmet keresek, ami fiatalokról szól. A lány szerelmes a fiúba, de a fiú nem akar kapcsolatot, éli az életét, csajozós, végül mégis beleszeret a lányba.

2015. júl. 29. 12:51
 1/9 anonim válasza:
45%
papírvárosok,if i stay-ha maradnék hirtelen csak ennyi filmet tudok..inkább könyveket tudnék írni ha azok is érdekelnek jelezz vissza :)
2015. júl. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm érdekelnek a könyvek is :D
2015. júl. 30. 18:15
 3/9 anonim válasza:
Hany éves vagy? Az elso válaszoló vagyok azert kerdem ,hogy iilyen tini szerelemmel kapcsolatos könyveket irjak vagy korodhoz illően komolyabb témájú könyveket. :)
2015. júl. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Szerintem ezt nézd meg:Valami kis szerelem

Nagyon jó és majdnem megfelel a leírásodnak.

A lány szerelmes a fiúba(aki a legjobb haverja)neki nem tetszik,mert egy másik lányra hajt...

Régebbi film,de nagyon jó :)

2015. aug. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. tini szerelemmel kapcsolatos könyvek is jöhetnek meg komolyabbak is :D ha párat felsorolsz ebből is abból is az a legjobb :D
2015. aug. 1. 16:17
 6/9 anonim válasza:

#1 válaszoló vagyok :D

tiniszerelemmel kapcsolatos: Szent Johanna Gimi, Bábel, Akkor szakítsunk( Leiner Laura), Hűvösvölgyi suli, Szerelem és más fura szavak ( ezt nem rég olvastam jelenlegi kedvencem :) ),D.A.C

Komolyabb könyvek : Papírvárosok könyvben is kijött és imádtam :) , if i stay-ha maradnék szintén könyvben fantasztikus! jobb mint a film mind2 , szép remények( ez egy kicsit régebbi könyv de nagyon jó ) nekem ezek a kedvenceim...viszooont :D :D :D blogokat is tudok küldeni ahol ilyen témákkal foglalkoznak az ,,írók" de nem 11 éves szinten . Azokban a történetekben van szex,szerelem, gyilkosság,erőszak... ilyenek ha bírja a gyomrod ( itt az utolsó 2-re céloztam mert hát...eléggé részletezi az író :DD ) akkor küldhetek olyanokat is :D

2015. aug. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
csak nyugodtan :D nagyon köszönöm az eddigi válaszaid :D
2015. aug. 3. 18:42
 8/9 anonim válasza:

[link]

[link]

Ennyit tudok most így...de ha eszembe jut egy film vagy könyv vagy akár egy újabb blog... :D írok ide a kérdéshez és ha van kedved majd olvasd el azokat is . :) :D

üdv: #1. válaszoló ;)

2015. aug. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönööm nagyon sokat segítettél :D
2015. aug. 5. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!