Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Fordítani fogja valaki az...

Fordítani fogja valaki az idei 2015ös death note dorama sorozatot?

Figyelt kérdés

Angol felirattal nézegettem, de nem a legjobb úgy, elég híres anime sorozat/japán film volt, azt hittem egyértelmű hogy van magyarul is, de nincs? Oké hogy valószínüleg ez már nem lesz szinkronnal, de hogy felirattal sem?!

Vagy már van felirat? Egy csomó doramafordító kiírja hogy nem szeretné művét videómegosztón viszont látni, és ezért sokat nem olyan könnyű megtalálni, ezért a kérdés hátha.



2015. aug. 1. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom, miről van szó. Be tudod linkelni, hogy meglessem? :)
2015. aug. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]


Angol felirattal itt van, de úgy a felét értem kb.


(üzenem a moderátoroknak, hogy a chrunchyroll hivatolos oldal, nem warez)

2015. aug. 3. 09:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Hmmm... Gondolom, nem kapott akkora hype-ot, ezért alig tud róla valaki a magyar fordítók közül. Mindenesetre szerintem kéne még jó néhány ember, akinek igénye lenne rá, mert máskülönben csak a fordító kedvén múlik, hogy feliratozza-e.
2015. aug. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A film nem gyalázta már meg eléggé a sorozatot? Még egy ótvar minőségű Dorama is kell??!


L forog most a sírjában....

2015. aug. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is szeretném magyar felirattal nézni :C
2015. aug. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
elméletileg ez egy jó sorozat sokan istenítették xd én is szeretném a feliratot
2015. szept. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!