Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek érdemes elkezdeni...

Szerintetek érdemes elkezdeni a Fairy Tail animét?

Figyelt kérdés
Láttam a Bleach-t, a Fate Zerot és a Fate Stay Night-ot. Hasonló animét kerestem, és rátaláltam a Fairy Tailre. Az a baj, kicsit rövidebb (20-50) részes animét keresek, de nem találtam semmi jót. Szerintetek érdemes a Fairy Tail animét elkezdeni nézni vagy tudnátok ajánlani másokat?

2015. aug. 2. 21:52
 1/9 Narumi válasza:
Nagyon is érdemes. Nekem a kedvenc animém. :) a mangáját is folyamatosan olvasom. :) szerintem kezd el nézni, és ha nem tetszik abbahagyod. Végülis mi nem tudjuk helyetted eldönteni, hogy majd neked tetszeni fog e. Nekem pl szerelem volt első látásra. :) de semmiféleképpen ne hagyd abba az első résznél, szerintem azért több részt kell megnézni belőle, hogy utána véleményt tudj róla mondani. :)
2015. aug. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

sajnos látszik, hogy az FT készítője a fos piece alkotójától tanult... :(


Ha rövidet akarsz akkor van SAO, log horizon, break blade, meg mittoménmi

2015. aug. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%

Nem érdemes.Rossz a grafikája ahhoz képest,hogy 2009-ben készült.A karakterek sablonosak,egysíkúak és 2 karakter kivételével szerintem mindegyik az anime mélypontja.

Natsu:A sorozat főhőse,tipikus shounen figura:Idióta,eszik,szeret harcolni és a többi kollégájával ellentétben ő az aktuális ellenséget a barátjai nélkül nem képes legyőzni(!).

Lucy:A sorozat főhősnője.Az a tipikus liba aki tudna a saját erejéből harcolni de mégsem teszi azt meg mert a mangaka fanservice elemként kezeli(ami elég nagy baj,mert ő elvileg a "főszereplőnő"-de attól függetlenül vannak jó pillanatai.)

Gray:Az animének az emós karaktere.Natsu riválisa,jégmágus.Kb. Lucy-val egy szinten van:Nőknek eyecandy.

Erza:szerintem ő az akit a legjobban kedvelek.Erős,olykor vicces és gyönyörű női karakter.Noha a háttértörténete sablonos szerintem egész bevállalható karakter.

Bár ha az egész mű történet centrikus lenne akkor nem zavarnának a karakterek.Nem.A Fairy Tail-nél történet sincs nagyon.Elmennek egy küldetésre,ott megismerhetjük a céhből egyik karakter történetét és harcolnak az aktuális gonosszal.Ez történik szinte MINDEN arc-ban csak más csomagolással.Nekem 55 rész is elég volt,hogy dobjam ezt az animét.Vannak tőle sokkal jobbak amiket még látni akarok.(bár így utólag beismerem,hogy egész jó zenéi vannak és hangulata-de sajnos ez sem segít rajta.)

Egyszóval:Ne kezdd el!Inkább nézzél Rave Master-t(ami az elődje és sokkal jobb) egy One Piece-t(egy "kicsit" hosszú de minden egyes részt megéri rászánni) vagy egy Soul Eater-t.

2015. aug. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Ha szereted az animéket akkor szerintem nem szabad kihagyni.

Egyik kedvenc :)

2015. aug. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
sok a negatív kritika róla de én megnéztem, és lekötött, persze van fillerek amik nem mozgattak meg, de ettől függetlenül nagyon vicces :) ajánlani tudom
2015. aug. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
én imádom!! sokat lehet rajta nevetni és natsu a kedvenc szereplőm és imádom <3 <3 jó a történet. az op k is nagyon jók. szerintem mindenképp érdemes elkezdeni :D ^^ kedvenc animém a naruto és naruto shippuuden el együtt ^^ :DD
2015. aug. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Gérard12 ***** válasza:
8%
Fos, szar, egy regényt tudnék írni, hogy miért fos úgy ahogy van. Nézz inkább helyette valami normális animét!
2015. szept. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Megéri én a 249. résznél tartok.. mindegyik karakter szerethető :D és vannak benne jó storyik...
2015. szept. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nem fos! nagyon is jó én imádom mindenképp nézd meg c:
2017. jan. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!