Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Érdemes elkezdeni a Doctor...

Érdemes elkezdeni a Doctor Who (Ki vagy, doki? ) című sorozatot?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, aki állandóan nyaggat, hogy nézzem meg, de elég bizonytalan vagyok. Az időutazás magában érdekelne, de pár helyen azt olvastam, hogy elég gagyi sorozat.

Örülnék, ha leírnátok pár sorban, ti mit gondoltok róla. Köszi!

(Amúgy 16/l)



2015. jún. 15. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
12 évesen nagy kedvencem volt a sorozat, de csak a David Tennant-es évadok. Pár éve nem nézem mert nem szeretem a sci-fit, de aki igen annak szerintem bejönne. És én is 16/F :)
2015. jún. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mindenképpen kezdd el, legrosszabb esetben (ha nem tetszik) maximum abbahagyod. Nem veszthetsz vele semmit.

Szerintem a sorozat szuper (bár igaza van az előttem szólónak a David Tennant-os évadok a sorozat csúcsa) , bár a technikai megoldások nincsenek mindig a toppon, de ettől függetlenül remek, és élvezhető. De vigyázz!

Ha elkezded, és megtetszik az életben nem mászol ki a fandomból... ( Hidd el én is így kezdtem el, hogy valaki említette, hogy milyen szuper a sorozat, erre én mit sem sejtve megnéztem, mostmeg már ott tartok, hogy szónikus csavarhúzóval rohangálok, félek az angalszobroktól, és őrülten beleszerelmesedtem a dalekokba....Nos, mindez történt két hónap leforgása alatt.)

De ha valami kérdésed van még nyugodtan írj privátban is, szívesen válaszlok. :D (És remélem segítettem..)

2015. jún. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek a segítséget, akkor teszek vele egy próbát :)
2015. jún. 16. 16:21
 4/8 Gőte ***** válasza:
Veszteni nem veszthet sokat. Cult classic rekord tartó sorozatról beszélünk. Bár olykor -főleg Matt Smith szereplése alatt- átmegy a téma enyhe tündérmese állapotba, mivel alapvetően dráma sorozatról van szó, nem hinném, hogy problémát okoz. Szerintem kegyed nyugodtan adhat a szériának egy esélyt.
2015. jún. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg éri, mert elég jó, nem tudom ki írta rá, hogy gagyi, de az nem mondott igazat. Kb. 50 éve kezdték el csinálni a sorozatot, és még most is csinálják..
2015. jún. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 MxM válasza:
49%
Szerintem hülyeség értelmetlen 5 rész utánn esett le!
2015. aug. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 danielszuromi válasza:
Érdemes hát!
2015. nov. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Őszintén én megbántam hogy elkezdtem, mert most minden vasárnap este tűkön ülök, hogy jöjjön már ki az új részhez a felirat, és ha épp nincs új rész megnézek egy régebbit, általában Matt Smitheset mert ő a kedvenc. Ahogy az egyik válaszoló írta, ha egyszer elkezded, onnan csúszós lejtő vezet a Whovianság felé :P
2015. nov. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!